Piromani u Kantonu Sarajevo

Piromani u Kantonu Sarajevo

Član
Očekivani bezobrazluk nepismene i uhljebljene policije. Da im ljudi ne ošmekaju druge ne bi nikad ništa otkrili....
 
Putovanja.ba
Administrator
Sinoc opet, moje auto bilo u blizini, a ovo auto je bilo ispod ulicne rasvjete i preko puta recepcije i glavnog ulaza u Zetru, još dosta djece i roditelja na klizanju i pored tolike gužve usudio se zapalit. I naravno niko ništa nije vidjeo...

150129123.1_xl.jpg

150129123.2_xl.jpg

150129123.3_xl.jpg
 
Član
Ma kako ce ga vidjet kad auto zapali za 5 sekundi. Jedino ako ufate sta nadzorne kamere iz obliznih radnja.
 
Član
Joj tuge. Pa ovo treba javno razapet. Sad osim sto moram razmisljat hoce li ga ukrast,trebam i traume imat hocu li ga zatec reš pecena. Joj gdje mi zivimo.
 
Član
Ma ovo vatrogasci strajkuju pa podpaljuju :p (sala)
Idiotluk pravi... sto neko vec rece haj sto moram mislit o lopovima neg sad jos i o piromanima ccc
 
Član
Prosle godine od moje rodice zapalili mecku kod nas u gradu, izgorio jos jedan passat koji je pored bio parkiran. Osim izjave policiji dan nakon dogadjaja vise nikad nikakvog kontakta. C klasa otisla u otpad za 300km i to je to, pojeo vuk magarca.
Tako je cini mi se i po sarajevu, nit ce ih pohvatat nit se trude rekao bih. Kad bude bilo potrebno politickih poena naci ce se zrtveno janje koje ce odgovarat i to je to. Nadam se samo da neko neduzan nece stradat u ovim paljevinama
 
Putovanja.ba
Administrator
Opet, a ja mislio smirili se

Ovoga puta gorjeli su automobil VW Polo, vlasništvo Đ. S. iz Sarajeva, i Fiat Palio, vlasništvo D. S. iz Sarajeva.

Kako nam je saopćeno u Ministarstvu unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo, požar su ugasili stanovnici ovog naselja. Tom prilikom nije bilo povrijeđenih osoba, dok je na vozilima pričinjena veća materijalna šteta.

O slučaju je obaviješten tužilac Kantonalnog tužilaštva u Sarajevu, a uviđaj su obavili policijski službenici MUP-a Kantona Sarajevo i sudski vještak PPZ-a.
 
Putovanja.ba
Administrator
Zapaljen je automobil Opel Kadett u vlasništvu R. I. iz Sarajeva, a požar se sa automobila proširio i na kuću T. H. iz Sarajeva. Vatrena stihija je zahvatila prozore, a oštetila je i fasadu na kući.

Požar su ugasili pripadnici PVB Kantona Sarajevo, a o cijelom slučaju je obaviješten tužilac Kantonalnog tužilaštva u Sarajevu, a uviđaj su obavili policijski službenici MUP-a Kantona Sarajevu i sudski vještak PPZ-a.

Izvršenim uviđajem je konstatovano da je do požara došlo upotrebom otvorenog plamena od za sada nepoznate osobe. Policijski službenici rade na rasvjetljavanju i dokumentovanju navedenog krivičnog djela.
 
Nemojte da vas ista cudi prije par mjeseci liku su kucu zapalili dok je policija i vatrogasci to sredjivali oko kuce s gasenjem u krugu od 500 metara napravljene dvije pljacke na benzinskim pumpama i to se dogodilo isto u okolici sarajeva znam ovo iz prve ruke jer sam razgovaro s ostecenim kojem je kuca izgorila
Tako da svaka ova paljevina je samo odvracanje paznje da se neki veci kriminal napravi tj. skrene paznja dok likovi ne obave transakciju droge ili naprave pljacku ili nesto trece da ih niko ne ometa ;) treba samo obratit paznju a ne gledat povrsinski sta se desava
Ovo sto gore auta za mene je samo odvracanje paznje dok se nesto trece ne odradi ;)
 
Top