Piromani u Kantonu Sarajevo

Piromani u Kantonu Sarajevo

Putovanja.ba
Administrator
Evo čitam opet auto zapaljeno, ovaj put u Vogošči. Čini mi se više od 15 auta je zapaljeno u zadnjih mjesec dana. Policija nema nikakvog traga ko to radi, da li je u pitanju pojedinac ili grupa. A paljevine se dešavaju širom Kantona Sarajevo, od Vogošče do Hrasnice...

150116039.3_mn.jpg

150116039.1_xl.jpg

150116039.2_xl.jpg

150115179.4_xl.jpg

150116009.2_xl.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
jel' korumpirana policija i pisaci kazni za parkiranje i slicno, ista radi na ovome?
 
Putovanja.ba
Administrator
Drugo auto je Passat

54c77a4c-ef80-43f5-abe8-22d9b0765237-fotografija-1-718x446.jpg


Počet će i u garaže ulazit da pale, ovo dva auta od sinoć su u dvorištima koliko vidim bila.

OSAMNAESTA PALJEVINA VOZILA U SARAJEVU
 
Ovdje je više prisutno zastrašivanje i širenje panike nego šta drugo? Da se ne radi na kakvim projektima garaža ili čeg drugo, pa da se ljudi primoraju. Nažalost brutalan svijet uvodi brutalne metode.
 
Putovanja.ba
Administrator
Svaki susret sa ljubimcem je za pamčenje :) i budi emocije :) nikad ne znaš možda je to baš zadnji put :D
 
Putovanja.ba
Administrator
Evo čitam i nemogu reči da ne vjerujem šta čitam. Naviknut vjerovatno na ovakve izjave.

Za veliki broj nerasvijetljenih slučajeva paljenja automobila na području Kantona Sarajevo, čelnici MUP-a Kantona Sarajevo krive vlasnike tih automobila.
Naime, prema riječima Vahida Ćosića, komesara MUP-a Kantona Sarajevo, prilikom krim obrade i istražnih radnji vezanih za paljenje automobila, najveći problem policiji predstavljaju vlasnici ovih automobila koji jednostavno ne daju dovoljno informacija.
 
Član
Kako se sjecam prosle godine su masovno palili auta u Njemackoj i kada sam gledao to na tv-u tamo sto rade proslo mi je kroz glavu kada li ce ovo kod nas doci garant ce ovi nasi idioti vidjeti od njih. Evo doslo je kod nas idioti pale auta.
 
Top