Pioneer..

Pioneer..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
z3k4 je napisao(la):
ersan_sa je napisao(la):
iskreno ne isplati se
za te pare mozes alpine uzeti

Ljudi a zasto svi odmah pucate na alpinu :icon_question:
Jeste to brend car hi-fi ali nije jedini,ako se tako pucate markam sta mislite dali je Rf u rangu alpine?
Dakle milsim prozivodjac RF uopsteno da li je u rangu alpine ?;)
I da samo pitam Eddu ovako cisto radi reda gdje si ovo nacuo ili procitao ``alpine ti netreba jer je to SQ player vise nego ista drugo ``?Nekako mi privuklo paznju pa me malo zanima da mi das par dobrih razloga zasto je to tako

RF ne proizvodi vise HU,mislim da vec par godina nisu izbacili novi HU a stare je tesko naci.
a sto se tice ove teme,poredit pioneer i alpine nema smisla,ja ti svakako preporucujem da uzmes alpine il cak clariona
 
Član
antares mene licno ako pitas alpina nije za obicne smrtnike, ja licno veze nisam imo kako se to "sranje" namjesta, imo je milion nekakvih opcija, svira on odlicno, al onda namjestis neku opciju, svira bolje, probas namjestit nesto drugo svira 3 puta gore, na kraju izvadim ga iz kola i stavim na prodaju, hebat ga tam kad ti treba prirucnik i 3 kineza da skontas kako dobit neki zvuk iz tog cuda .... al sto se tice kvalitete zvuka onom ko zna baratat s tim, mislim da tu nema nikakvog smisla stavljat pioneer i alpinu ni u kakav rang, jedino sto je pioneer odlican s obzirom na ulozeno a pri tom i uzasno lagan za koristit, dok je alpina seminar sam za sebe .... i nek prica ko sta hoce, imo sam jedan, imo sam drugi, meni licno, pioneer tamam, alpina se mere falit do mont everesta, mene se boli racq baba imo baba probo, alpine oso baj baj ....
 
Član
da ne seremo vise, za sta ti treba HU, slusati mjuzu na serijskim zvucnicima -> pioneer, slusati muziku solidno sa nabijanjem u bass kao kod mene -> pioneer, slusati muziku sa finim setupom, sa fino podesenom zvucnom slikom ->alpine majka...mislim, nem akoristi kupovati alpine ako ides na serijala zvucnike, ionako kamara njegovih opcija i mogucnosti bit ce neiskoristena, a pajo vec odavno ima dobru kvalitetu za potrebe obicnog smrtnika...to je neko moje razmisljanje...:icon_rolleyes:
 
Ja nebi ni od KENWOOD-a bjezao, sve marke imaju nesto svoje, odprilike za odredjenu cijenu uzmes problizno isti HU. Meni se licno svidja ovaj Clarion

http://www.clarion.com/gb/en/products/2008/audio/source_unit/1din/DXZ788RUSB/gb-en-product-pf_1172387305883.html
 
Član
A mislim u svakome slucaju da je puno dati 200 ojra za Hu u uslovima i krizi kakav nam pristize :D
Kupi nesto do 200 km i super ce da ti svira kao i taj 400
 
Početnik
hajd bolan sta se sikiras za krizu ...ako bude krize ja prvi idem da obijam ove nase zgrade vlade ...tamo ima dobri stvari..pogotovo kod Dodika ...heheh on je navuko tog pun racqu...eee:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top