Pioneer..

Pioneer..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pitanje jedno (jer sam ocigledno u zabludi) citao sam negdje da player preko 20w izlaz je laz???
Sad neka me neko ispravi ako gresim
 
Član
Stariji modeli oko 17 rms
Novije serije mogu da idu par W preko 20 znaci odprilike 20-24 W znaci beton:)
 
Član
znam sigurno da sony,onaj gt300-gt400,tako nekako oznaka,ima 27W RMS-a po izlazu,a pise da je 4x52...to sam u nekom katalogu procitao...
 
Član
o tome i pricam (mislim znam gdje sam citao i sta) ali necu pametujem samo STAVIM i odem hahahaha(komarac)
 
Član
nemoj se bro ti nervirat i odmah mislit da je sve tebi namjenjeno, pocetnik OK, i ja sam u pocetku mislio da je Sony vrh ponude :D i prosipao pamet a sad vec......9 puta mjeri 1 sjeci;)
 
Član
evo i za ovoga sto kaze da sony gt400 ima 27w rms
CD player with built-in amplifier (17 watts RMS/52 peak x 4 channels)
eto ti link pa vidi koliko ima rms
http://www.crutchfield.com/S-I6sENR9N7lo/p_158GT400/Sony-CDX-GT400.html:D
svi smo mi ovde pocetnici;)
 
Član
ma nezz tacnu oznaku,kad izlaze svake sedmice novi...znam da je ovaj imao bluetooth,sad se sjeti,bio je 400KM kad sam ga ja gledao,daaavno:icon_smile:
a s onim oznakama sam skroz tanak,za HU,sta cu kad nsiam kupovao nikad pa me previse nije ni interesovalo:D
 
Član
Ma ako neces ic na kakva takmicenja po evropi onda je svejedno hocel bit pioneer ili alpine tu je to,pioneer ima stvarno dobar zvuk a i mnogi se hvale sa njim,samo je do tebe sta ti se sad vise svida nemozes pogrjesit koji god uzmes od ta dva.............................;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top