Pioneer ili Sony

Pioneer ili Sony

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
CoL3-99 je napisao(la):
a kenwood kakav vam je naspram te 2 marke zanima me:icon_smile:

Moze i on proci,ali za mene su puno bolje ove dvije od njeg...a pogotovo kao sto je gore navedeno...pioneer je pioneer...;);)
 
Član
meni kenwood wooferi ljepse sviraju i od pioneera,za sony da ne govorim
za sistemce ne znam,nisam slusao kenwood
ja bi paju;)
 
RE: Pioneer ili Sony - bhtuning.com

nisam slusao ove modele al sam slusao dosta drugih i od jedne i druge marke, sto se tice zvuka naravno da ni jedan nije briljantan, tj dosta muljav, al za normalnog korisnika je ok, al utisci su da sony ima dosta bolji i dublji bass, al je dosta prigusen u visokom podrucju, pioneer je dosta krestav i glasan u visokom podrucju al sa bassom malo zaostaje za sonyem, sto se tice srednjeg tona, tu su negdje.. eto pa skontaj sta ti pase.. i koliko se sjecam ovakve slicne elipse od sonya sam slusao kod frenda na 130Wrms i radile su bez problema tako da snage trpe..

i da, ako imas woofer koji je u kutiji u gepeku mozda je bolja solucija pioneer, ako si bez woofera onda sony..

mada ja osobno nebih uzeo ni jedne.. koja je cijena tih elipsi?
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
nisam slusao ove modele al sam slusao dosta drugih i od jedne i druge marke, sto se tice zvuka naravno da ni jedan nije briljantan, tj dosta muljav, al za normalnog korisnika je ok, al utisci su da sony ima dosta bolji i dublji bass, al je dosta prigusen u visokom podrucju, pioneer je dosta krestav i glasan u visokom podrucju al sa bassom malo zaostaje za sonyem, sto se tice srednjeg tona, tu su negdje.. eto pa skontaj sta ti pase.. i koliko se sjecam ovakve slicne elipse od sonya sam slusao kod frenda na 130Wrms i radile su bez problema tako da snage trpe..

i da, ako imas woofer koji je u kutiji u gepeku mozda je bolja solucija pioneer, ako si bez woofera onda sony..

mada ja osobno nebih uzeo ni jedne.. koja je cijena tih elipsi?

Valjda obrnuto.....Koji god sam sony imao/slusao, krestao je i prenaglasavao visoke, kao i svaki Sony HU....a Pioneer opet ima naglasen bass....
 
Član
i sam vidis da ih vise glasa za pioneer,rekao sam ti odmah pioneer je pioneer-brand.......a sta god da uzmes neces se pokajati,pretpostavljam da hoces prosjecnu muziku i bices zadovoljan sta god da uzmes....

@trizex:eek:vi sony ovalci imaju jaci bass od vecine dvosistemaca,bar koliko sam ja slusao,ali na njima moras smanjiti niske i srednje tonove da bi fino radili......

koliko ja znam cijena i jednih i drugih je oko 80-90 KM
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top