Pioneer ili Sony

Pioneer ili Sony

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da li je bolje uzeti Pioneer TS-A6903i ili Sony XS-F6936? cena im je potpuno ista, a koju su sad bolji i zasto?
Hvala i pozdrav.
 
Član
prijatelj mi ima takve sony zvucnike za njih 100% znam da su ok ali pioneer je pioneer tako da sta god da uzmes neces se pokajati.....meni se inace vise svidjaju dvosistemci neko trosistemci tako da bi se odlucio za te sony........
 
Član
Vecina onih High DB dragera ce ti reci da ni jedno ni drugo... Al kad se covjek pokriva onoliko koliko moze, onda moja preporuka ide za Piooner...
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Vecina onih High DB dragera ce ti reci da ni jedno ni drugo... Al kad se covjek pokriva onoliko koliko moze, onda moja preporuka ide za Piooner...

Sto se tice pokrivke cena im je potpuno ista, ja sam pre imao pioneer, bili su ok, uzeo bih i sad pioneer ali razmisljam o sonyu samo zato sto ima woofer.
 
Član
Sto se tice ljepote zvuka definitivno Pioneer, ja sonyja furam vec dugo vremena, sto se tice glasnoce sa zvucnicima i wooferima definitivno je glasniji sony ima po meni bolji dublji bas, al ostali tonovi su slabije izrazeni...dok je kod pionira nekako zvuk gotivan sve je na svom mjestu....moje misljenje.....
Danas iscupo sony stavio dvd JVC:):):)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top