PIK prevara 450KM - jel ima koristi ici na policiju?

PIK prevara 450KM - jel ima koristi ici na policiju?

almir_gr je napisao(la):
Ovo je stvarno zalosno postalo, u ovoj drzavi se najbrze kriminal razvija u svemu novo sto izadje, sto se tice pik-a u moru prevaranata je postenom prodavacu postalo pretesko da proda nesto. Prije par godina na pocetku se moglo preko pika normalno poslovati, sada nista, previse je ljudi sto gledaju samo da podvale itd..

Sto se teme tice, i ja bih prijavio, pa moraju ga naci jednom..
najgore je sto normalan i posten narod ne moze prodavat preko pik.ba radi majmuna lopovcina :icon_mad::icon_mad::icon_mad: danas otiso da kupim neko auto, kad dok sam doso lik skinuo felge bile felge 17 top..sta je reko ovo kaze spustio sam ti na cijeni ja se samo okrenem i odem..hajd da nisam dzaba doso nazovem za jos jednog lika prodaje clia ( na piku pise daje extra stanjeee )kad clio prevrtan na krovu ispuco git treba ga pola ofarbat:icon_mad: i radi ovakvih konja neodogovrnih majmuna lopovcina propada pik.ba..
obavezno ga prijavi :icon_mad: ...treba napravit neku teme da ljudi postavljaju ove prevarante sa pika i lazove....
 
Sve ti je vec kazano po Pik-u treba otvorit 100 ociju kad se nesto ozbiljno kupuje i normalno pare dobijes kad vidim robu nista naslijepo da se ne desi ko slucaj od prije godinu ili vise pa umjeslto laptopa cjepanica
lopovluka je na sve strane samo se gleda kako kome zaćerat
evo prije 10 dana zove mene firma iz BL ko osvojio ja ortopedski pojas za ledja bla bla bla kazu vase je samo postarina da platite pojas je gratis (ko ja jedini izvuceni dobitnik a igre na srecu nikad uzivotu igro pa cak ni grebalicu) pitam koliko postarine kaze 30KM a ja njih pitam dalimi šalju madrac ili pojas kad zena vice pojas pojas reko nis od toga HVALA nije proslo 2 dana brza posta po mom mjestu od vrata do vrata ide kad ono ti pojasi ja pogledam kod komsije o cemu se radi kad ono pojas koji u šopingu kosta 5KM smece zivo 2 komadica magneta i to je to a kad se usmrdi nemos oprat nema sanse
Hocu reci s ovim da svako gleda kako koga zeznut pa bilo to za 400-500KM ili pišljivih 10-20KM

Sretno sta god da rijesis ali takve lopuze neces sigurno istjerat na bijel dan u Bankama nedaju licne podatke i tako to a policija da ih trazi kod nas to ima da traje goodina
 
ernadhusic je napisao(la):
Sve ti je vec kazano po Pik-u treba otvorit 100 ociju kad se nesto ozbiljno kupuje i normalno pare dobijes kad vidim robu nista naslijepo da se ne desi ko slucaj od prije godinu ili vise pa umjeslto laptopa cjepanica
lopovluka je na sve strane samo se gleda kako kome zaćerat
evo prije 10 dana zove mene firma iz BL ko osvojio ja ortopedski pojas za ledja bla bla bla kazu vase je samo postarina da platite pojas je gratis (ko ja jedini izvuceni dobitnik a igre na srecu nikad uzivotu igro pa cak ni grebalicu) pitam koliko postarine kaze 30KM a ja njih pitam dalimi šalju madrac ili pojas kad zena vice pojas pojas reko nis od toga HVALA nije proslo 2 dana brza posta po mom mjestu od vrata do vrata ide kad ono ti pojasi ja pogledam kod komsije o cemu se radi kad ono pojas koji u šopingu kosta 5KM smece zivo 2 komadica magneta i to je to a kad se usmrdi nemos oprat nema sanse
Hocu reci s ovim da svako gleda kako koga zeznut pa bilo to za 400-500KM ili pišljivih 10-20KM

Sretno sta god da rijesis ali takve lopuze neces sigurno istjerat na bijel dan u Bankama nedaju licne podatke i tako to a policija da ih trazi kod nas to ima da traje goodina

I moju mamu su nedavno zvali na telefon za taj madrac... javi se ona i tako joj govore kao osvojila je neki madrac bla bla rek'o jesi igrala kakvu igru i sl. ona kaze: nisam... kao mora samo platiti postarinu 30 KM, ja joj odmah kazem da to zaboravi jer je 99% prevara.. treba se paziti, svima je cejf zaje*ati....
 
Top