PIK fails

PIK fails

Član
za ove pare parkiras peticu, evo prosle godine jaran prodavao peticu benzinca 2007, 17ke, uradjeni svi servisi, servisna knjiga itd.. auto tip top, za 12 900km, a dati pare za ovog fiata:lol:, moras biti malo lud
 
Član
s obzirom da sam vidio auto uzivo rekao bih da jeste njegov, iskren da budem prejaka mu je cijena, nezz sto ovoliko ali ajde, svako ima pravo, i moj se Polic prodaje za 10 000:lol::lol::lol:
 
Član
mokeBass je napisao(la):
za ove pare parkiras peticu, evo prosle godine jaran prodavao peticu benzinca 2007, 17ke, uradjeni svi servisi, servisna knjiga itd.. auto tip top, za 12 900km, a dati pare za ovog fiata:lol:, moras biti malo lud

bem i tebe i golfa, i ta jebena uspoređivanja, mogo je ovo mogo je ono, za ove pare može uzet i mercedesa. netko voli fiata, netko voli golfa. A cijena jest malo pojaka, možda zbog motora...
 
Član
Yellow je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
za ove pare parkiras peticu, evo prosle godine jaran prodavao peticu benzinca 2007, 17ke, uradjeni svi servisi, servisna knjiga itd.. auto tip top, za 12 900km, a dati pare za ovog fiata:lol:, moras biti malo lud

bem i tebe i golfa, i ta jebena uspoređivanja, mogo je ovo mogo je ono, za ove pare može uzet i mercedesa. netko voli fiata, netko voli golfa. A cijena jest malo pojaka, možda zbog motora...

sto me jeba dzaba... ma na nebitno jel to golf ili neko drugo vozilo, sam kazes da je cijena velika i sta onda me jebes dzaba
 
Član
mokeBass je napisao(la):
Yellow je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
za ove pare parkiras peticu, evo prosle godine jaran prodavao peticu benzinca 2007, 17ke, uradjeni svi servisi, servisna knjiga itd.. auto tip top, za 12 900km, a dati pare za ovog fiata:lol:, moras biti malo lud

bem i tebe i golfa, i ta jebena uspoređivanja, mogo je ovo mogo je ono, za ove pare može uzet i mercedesa. netko voli fiata, netko voli golfa. A cijena jest malo pojaka, možda zbog motora...

sto me jeba dzaba... ma na nebitno jel to golf ili neko drugo vozilo, sam kazes da je cijena velika i sta onda me jebes dzaba
ispričavam se što sam te jebo:D

Ma nije to, nego, jbg, sve se uspoređuje s golfom, da je u linku astra ili škoda, opet bi neko reko, jebo to za te pare možeš uzet golfa, ništa više, oprosti na psovanju, jbg, ponijelo me
 
Član
ma usporedio sam cisto jer sam se toga prvo sjetio, al sad da udjes na pik da nadjem limuzinu kakvu hoces za te pare, npr audi, bmw, mecka, pa recimo da nepricam o alfama, pa i stila za dosta manje novca
 
Član
Off topic:

Ovaj PIK postaje sve vise i vise Sprdnja! Znam iz licnog iskustva, cim sam kupio Lupa, okacim ga isti dan na PIK da vidim koliko vrijedi/koliko bi ljudi dali za njega.

Jbg ne košta me ništa... i tako je stojao oko 2 godine dok ga nisam odlucio stvarno prodati. I vidi cuda (ni sam nisam vjerovao): prodam Lupa!?

i u tome je problem: sto je objava glasova besplatna.

Na ebay-u npr. moras oko 0,50€ uplatiti za svaki objavljeni artikal. I time su se rijesili Klinaca i Pubertetlija koji nemaju boljeg posla nego kaciti lazne Artikle tipa Audi R8 u Profil.

Da se mora uplatiti npr 0,50KM za objavu oglasa, ljudi bi dobro razmislili da li Golfa 2 staviti za 2000KM ili 4000KM!?

Steta boga mi, PIK ima potencijala, ali je sa njim otovren portal u doba trampe (zamjena zivotinjske koze za psenicu npr..)

pozz
 
Član
Ja ih znam koji placaju po 100 maraka i opet objavljuju lazne oglase.Znaci trebas biti malouman da to uradis.
Neki dan je frajer stavio sve stvari koje je imao iz kuce da ih lafo poklanja,medjutim za svaki artikal je morao platiti po 100 maraka objavu.I raja zvala nadala se da ce dobiti neko nesto,medjutim od toga nista.
Eno gledam prije 3 dana stavio Golfa 4,fullas teski, a cijena ispod svake druge...

Jednostavno bolesni umovi:icon_eek:
 
Član
al najvise me nerviraju sljedece dvije grupe na piku:

-Klinci sto prodaju iphone 5 i Ferrarije
-Seljoberi sa Golfovima i slicnim pilama (da ne nabrajam) koji traze astronomske sume. Kao oni su pametni ostalih 99% na piku su glupi
 
Član
Evo koju sam ja dobio poruku zamjeni za auto :lol::lol::lol::lol:


Iskreno nisam pri kešu , pa vam zato nudim ovako svega...Aprilia sa mog profila ,i imam Genesis biciklo plaćeno 1499 KM , i imam 35 pari NOVIH dioptrijskih naočala ( vrjede negdje oko 1900 KM ) ,imam 1000 KM limita na kartici ,pa ako vam to sve odgovara.... LP
 
Pa gori si ti Zerane sto se palis na takve stvari, boli te tuki gledas svoja posla, trazis sta tebe interesuje, jos mi samo to fali da se prepucavam i da pametujem nekom ko stavi visoku cijenu, to je njegova stvar, samo se kulturno zahvalim i idem dalje.:icon_smile: Sta ja imam od toga ako napisem tamo nekom, da je preskupo, i da ima tamo negdje jeftiniji i bolji, nista, samo preskocim :lol::lol::lol:
 
Član
Na piku treba ukinut pitanja ovo je sramota kad vidim pitanje koja je zadnja uhh imas broj telefona ako si musterija ako nisi gubi se i zbogom
 
Član
a i zamjene. Haj da su to realne zamjene (tipa Auto za auto, Mob za mob..) ali meni tip nudi 500L Domace rakije i ostatak u parama za Lupa!? ej pa dodje mi da placem!?

Mom kolegi tako nudio tip nekih auto dijelova za Mobitel, on mu odgovori:

haj ti jarane jos jednom u garazu, vidi ima li jos toga sta ti ne treba, pa mi se javi :lol:
 
Top