PIK fails

PIK fails

OmO

Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Pa stavio čovjek Golf u naslov da što više ljudi vidi oglas :lol: Golf je traženiji nekoliko puta :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol: Ziva istina

Joooj ja mislio 3 seta felgi za ove pare, kad frajer prodaje samo crvene :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Komedija :D
http://www.pik.ba/artikal/4533064/bbs-rs-003-7x16-et25-full-stanje/
 
Član
e jbm ti vise i bbs i komad zeljeza cuj 4400 pa nemoze covjek vjerovat bgm,a zamisli koliko su ove prve jotare?10000???e kad bosanac usere bas usere!!!
 
Član
-Suki- je napisao(la):
e ja otvorio ovu temu bas da stavim te bbs felge kao FAIL :lol::lol::lol:

a ne brate skontaj bgm sve to stoji dobro one cuce da ih na lokomotivu stavis i marka je to allll???pa brate da budu jedne felge u cijeni nekog solidnog autica,pa bgm to je previse al fakat!ev brate ja sam uzeo ats classic 4X108 koje neznam da su i imale u tom rasponu(a kojih ionako nema dosta bar ne kod nas)i to 15" 7j i mene su izasle 550KM sa dugim sarafima i distancama 2 po 2.2cm i 2 po 1.6cm,a udjem na ebay i tamo jedne jedine mozda cak u losijem stanju od mojih 680 i nesto dolara i sta bi ja sad trebao odmah na pik i sa svim ovim jedno 2000 stavit???realni treba da budemo...izvinjaJem se na off-u :icon_smile: :icon_smile:
 
Član
ja sam prodao 8 i 7.5J BBS RS 16'' sa novim gumama nikad namontiranim za 1200€ i kontam da sam ih dobro prodao...

rijec je o ovim felgama..

slika-46977-2012-08-1344069254-velika.jpg


a on za ove biciklisticke bez guma trazi 4400 i jos u ovoj boji koja ce malo kome odgovarati...
 
Član
-Suki- je napisao(la):
ja sam prodao 8 i 7.5J BBS RS 16'' sa novim gumama nikad namontiranim za 1200€ i kontam da sam ih dobro prodao...

rijec je o ovim felgama..

slika-46977-2012-08-1344069254-velika.jpg


a on za ove biciklisticke bez guma trazi 4400 i jos u ovoj boji koja ce malo kome odgovarati...

ma brate ovo je perverzija kad vidis one al et.i opet ti kazem ovo je bosna brate i onaj ko kupi svaki put se nakaslje kad preko rupe prelazi da necuje kad bubne tockom!al ajd svako ima svoju cijenu,mogo sam i ja probat jedno dvije i po milje pa et ako se ko nagodi onda cu ih spustit na 2000 :lol::lol:
 

OmO

Član
Ja znam samo da ljudi malo pretjeruju sa bbs-icama, jbt. ovaj stavio 4400KM, pa bolje naruciti sa interneta duplo bolje i lakse felge za ove pare..
 
-Suki- je napisao(la):
ja sam prodao 8 i 7.5J BBS RS 16'' sa novim gumama nikad namontiranim za 1200€ i kontam da sam ih dobro prodao...

rijec je o ovim felgama..

slika-46977-2012-08-1344069254-velika.jpg


a on za ove biciklisticke bez guma trazi 4400 i jos u ovoj boji koja ce malo kome odgovarati...

Ovaj je stvarno pretjerao sto je je...mislim ove rs 003 su stvarno rijetkost ali....
Suki ti si uzeo dobru lovu nema sta ali kladim se da bi i ti zavrsio u ovoj temi FAIL da si stavio toliku cijenu na pik kao i ja jos sam ja svoje RS stavio s adapterima i gumama za 800E....pa je to nekima bilo smijesno....
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Ovaj je stvarno pretjerao sto je je...mislim ove rs 003 su stvarno rijetkost ali....
Suki ti si uzeo dobru lovu nema sta ali kladim se da bi i ti zavrsio u ovoj temi FAIL da si stavio toliku cijenu na pik kao i ja jos sam ja svoje RS stavio s adapterima i gumama za 800E....pa je to nekima bilo smijesno....

felge jesu bile na piku... zasto bi zavrsio ovde kad su gume bile 400€ same i nikad nisu bile stavljene na auto??

kakve si ti RS-ice imao?
 
-Suki- je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Ovaj je stvarno pretjerao sto je je...mislim ove rs 003 su stvarno rijetkost ali....
Suki ti si uzeo dobru lovu nema sta ali kladim se da bi i ti zavrsio u ovoj temi FAIL da si stavio toliku cijenu na pik kao i ja jos sam ja svoje RS stavio s adapterima i gumama za 800E....pa je to nekima bilo smijesno....

felge jesu bile na piku... zasto bi zavrsio ovde kad su gume bile 400€ same i nikad nisu bile stavljene na auto??

kakve si ti RS-ice imao?

Imam ih jos uvijek 098 7x16 et 33 s 5x112 s adapterima na 4x100 i gumama...Stanje kao i ove tvoje sto si imao znaci full restaurirane.....

Hocu ti reci da dosta ljudi ismijava ovu cijenu bezveze...
 
Član
pa to te i jebe... ''biciklisticki set''

premali rub, sve 4 iste, znaci nisu stagered setup...

los ET i raspon rupa....potrebni su adapteri a sa adapterima nepase bas na sve..

da su 4x100 pa bi bila druga prica, gume vjerovatno nisu nove i cisto sumnjam da su felge u stanju kao ove moje gore, pogotovo vijci jer fabricki vijci su NIKLOVANI (ne kromirani) i presvuceni bezbojnom plastifikacijom a to je daleko od tvrdog kroma....

tako da bez ljutnje, 800€ i je malo premasna cijena jer da nije prodao bi ih, kao sto sam ja svoje prodao u roku od 48h....

edit... moje bile 7.5 i 8.5j
 
Top