Piaggio Beverly 500ccm Potrosnja , iskustva??

Piaggio Beverly 500ccm Potrosnja , iskustva??

Član
Ja ti mogu samo rec da motor brutalno dobro ide, udobnost 10/10, osjecaj u voznji perfekcija, zvuk sa fabrickim auspuhom odlican, a to sto se tice potrosnje to ti je isto kao i s autom , zavisi sve od voznje, al nebi trebao 5 prelazit uz neko normalno vozanje par put da ga zavrnes do kraja, ako je sve ispravno naravno
 
Član
Ja ti mogu samo rec da motor brutalno dobro ide, udobnost 10/10, osjecaj u voznji perfekcija, zvuk sa fabrickim auspuhom odlican, a to sto se tice potrosnje to ti je isto kao i s autom , zavisi sve od voznje, al nebi trebao 5 prelazit uz neko normalno vozanje par put da ga zavrnes do kraja, ako je sve ispravno naravno

Taj odgovor sam cekao :D , ali mi se ne javlja ovaj lik jos :banghead::banghead::banghead:
 
Član
Kao što ti vec rekose, stil voznje :) Ja svog 250 naguram do 6l bez problema, dok mi drug lagano voza 500 i tu je negdje sa potrosnjom, e kad se potegnemo bjezi 500 i to dobro al Bgm tad mu i dobro potrosi, neces se pokajati sa tim modelom, perverzija od skutera, sretno u nabavci. :)
 
Top