Photoshop Tuning Turnir >Prvo kolo< FINALE - GLASANJE

Photoshop Tuning Turnir >Prvo kolo< FINALE - GLASANJE

Koji je rad po vašem mišljenju najbolji?


  • Total voters
    68
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ocekivao sam puno puno vise...

1rad-dvije pocetnicke greske,crno auto sa ovakvim nebom u pozadini mora imati refke u boji,stakla takodjer nerealna

2rad-mogao se vise potrudit,ipak je finale

3rad-vise sitnih gresaka,ali sve kad se sabere,najbolji rad
 
Član
Anais je napisao(la):
tarik_91 je napisao(la):
ovdje izgleda niko ne otvara hi res :icon_confused:

Smudge? :D Hehehe, nemoj tako mozda neki imaju bandwith :p

Brate ja sam mrtvi amate ru ovome, godisnje uradim 2 rada ako i toliko. Jedino mogu odlucivati i komentarisat na temelju vizualnog dojma jer o samoj tehnici PS-a neam blage niti znam prepoznat refleksije vake, refleksije nake, linija vaka linija nakva...meni sve udure i sve radim po oku ( ono umjetnicki nakrivim glavu na rame pa sicam sa jezikom isplazenim ). I nisam sam, ima nas 1321564 takvih poput mene, nije ovo VT forum pa da svako zna kako to treba izgledat, nego nas je 95% virtual tuning seljaka i neznalica kao i ja ;) Prema tome nemoj da se sekiras bezveze, ovo je vise rekreativno "takmicenje"...kao recimo paraolimpijske igre :lol::lol::lol:
 
Administrator
emir_89 je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
Hajd' kad prođe glasanje svi će imati pravo da napišu svoje mišljenje o turniru uopšte, jer je jedan mjesec već iza nas, ali morate shvatiti da ovo nije ps forum i da se mnogi ne razumiju u ps, već ocjenjuju po onome šta je njima ljepše i ne otvaraju HR jer ih detalji ne zanimaju...

i onda ce se doci na to da i ovi neki sto rade kvalitetnije ili nece nikako raditi, ili ce i oni nesto "sklepati". zasto bi se trudili, detaljisali, ako te detalje nece skoro niko ni primjetiti...

al eto, ovdje je ipak vise poenta na samom desavanju, a ne kvalitetu, tako da samo "deri misko" :D:lol:


emire hoćeš li u posljednje vrijeme napisati i jedan post, pa da kažeš da ti se nešto sviđa. Kad god nešto pišeš samo hejtuješ nečiji rad, trud i td.

Izvini molim te, ali mi se ovdje trudimo da nešto organizujemo, pored svih obaveza, i nije nam mrsko radi forumaša i da ima neke razonode na forumu, dešavanja i nismo nigdje naveli da mogu glasati samo oni koji se razumiju u ps, i da mogu učestvovati samo oni koji znaju extra srediti auto, kao što ima par ljudi na forumu.

Pravo učestvovanja i glasanja imaju svi članovi foruma i tako će i ostati. Mi ne možemo upravljati ničijim mišljenjem i da kažemo glasaj za taj rad.

Kolega Anais ima jedan odličan prijedlog što se glasanja tiče, pa ćemo se potruditi da taj prijedlog i ostvarimo.

A do kraja glasanja ide lock na temu.

Ako neko ima nešto da kaže neka piše na pm.

Lijep pozdrav i uživajte :)
 
Administrator
Pobjednik prvog kola je tarik_91 sa radom pod rednim brojem 3, sa 42 osvojena glasa.

Čestitamo Tariku na pobjedi, a ostalima više sreće drugi put.


Tarik pošalji veličinu majice, adresu i ostale podatke radi slanja majice na PM.
 
Član
evo da opet cestitam pobjedniku stvarno uzor mi je al opet i ja sam zadovoljan mada uvjk moze bolje..ko je bio pod rednim brojem 2..sretno u drugom krugu...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top