Photoshop Tuning Turnir >Prvo kolo< FINALE - GLASANJE

Photoshop Tuning Turnir >Prvo kolo< FINALE - GLASANJE

Koji je rad po vašem mišljenju najbolji?


  • Total voters
    68
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
Radovi su postavljeni u rezoluciji 800x600
HR se otvara klikom na sliku...

<iframe src="http://free.timeanddate.com/countdown/i2ztpvcn/n691/cf100/cm0/cu5/ct0/cs1/ca0/co1/cr0/ss0/cac00f/cpc00f/pcfff/tcfff/fn3/fs200/szw576/szh243/tatGlasanje%20traje%20jo%C5%A1%3A/tacf00/tptVrijeme%20za%20glasanje%20isteklo/tpcf00/iso2012-02-27T12:00:00" frameborder="0" width="576" height="243"></iframe>
TEMA PRERADE

1.


2.


3.

 
Član
A bogami ne bi ni za jednu:D

1. Nije lose, ali mi se ne svidja sto je izduzena i naprije popeglana na haubi ima nizak nos kao honda crx, mislim da je autor ideju za felge dobio sam Lutzove Fabije "Yellowbitch" :cool:

2. Ne djasvi mi se

3. Sto nam se "netko" zadao u preradama i brushanju i sta ti ga ja znam, ali ovaj put mislim da je naseg forumskog majstora ipak Fabija pobijedila...Dobrodosao u moj svijet patnje, btw sram te bilo sto krades Hella prednje farove sa Milotecove stranice :D


Ali da moram glasati i da ima vote lista, isla bi za ovu zadnju, ako nista najvise truda i prerada na crtezu, iako mi ne lezi ovaj umjetnicki nacin rada, volim realu vise ali ko mene jebe :D:D:D

Uglavnom vidi se Skoda -simply clever dala vam je sohom po celu hahaha :lol::lol::lol:
 
Administrator
Hajd' kad prođe glasanje svi će imati pravo da napišu svoje mišljenje o turniru uopšte, jer je jedan mjesec već iza nas, ali morate shvatiti da ovo nije ps forum i da se mnogi ne razumiju u ps, već ocjenjuju po onome šta je njima ljepše i ne otvaraju HR jer ih detalji ne zanimaju...
 
ne znam jel' ovo ovdje za plakati ili smijati se :icon_confused:

1. vidi se gdje je steke uklonio,auto se nikako ne podudara s pozadinom,al' ni sekunde,vise manje svaka prerada se primjeti,gdje je tablica uklonjenjena mrljavo,gril nema sjene ni malo,a i prelazi gore preko linije,pozadina kroz stakla sto je uradena nema nikakve veze sa vezom,a kako je uraden samo c/p tako izgleda kao da nema stakla,sjena katastrofa,nas lijevi retrovizor 5puta manji od desnog,jedino sto je ok uradeno koliko toliko su farovi,iako refleksija na lijevom nema nikakve veze s pozadinom,zapravo ni jedna refleksija na autu nema veze sa pozadinom,na prednjim disk plocicama "RS" pise naopako,uglavnom da ne pisem vise,dovoljno od mene.

2. felge mi se cine malo prevelike :cool: :lol: linija spustene haube preostra,feather stavite na 0.5,dodatak na braniku drukcije boje od auta,ugl moglo je to bolje ;)

3. katastrofa,najlosiji rad medu ova tri,naravno da se salim,ovo je bez komentara svakog,:icon_eek:samo mogu reci SVAKA CAST ;)
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Hajd' kad prođe glasanje svi će imati pravo da napišu svoje mišljenje o turniru uopšte, jer je jedan mjesec već iza nas, ali morate shvatiti da ovo nije ps forum i da se mnogi ne razumiju u ps, već ocjenjuju po onome šta je njima ljepše i ne otvaraju HR jer ih detalji ne zanimaju...

i onda ce se doci na to da i ovi neki sto rade kvalitetnije ili nece nikako raditi, ili ce i oni nesto "sklepati". zasto bi se trudili, detaljisali, ako te detalje nece skoro niko ni primjetiti...

al eto, ovdje je ipak vise poenta na samom desavanju, a ne kvalitetu, tako da samo "deri misko" :D:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top