Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Treći krug >Glasanje traje do 10.02.2012

Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Treći krug >Glasanje traje do 10.02.2012

Koji rad od ponudjenih je po vasem misljenju najbolji?


  • Total voters
    89
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
tarik_91 je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
To se ne smije C/P raditi :icon_question: Ako mi ko može objasniti to?!

smije ali sa stvarnih auta, ne sa vec preradjenih auta u photoshopu

ne vidim u čemu je razlika? Isto je teško upasovati i sa stvarnog i sa čopa... Al nejse nije bitno. Ja radim rekreativno ;) I što nisu admini/modovi reagovali, a ne da se drugi učesnici miješaju...
 
Član
Ja predlazem da se ukine komentarisanje dok se ne zavrsi glasanje,sto zbog ovakvih situacija te zbog MOGUCIH odavanja svojih radova...;)
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
tarik_91 je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
To se ne smije C/P raditi :icon_question: Ako mi ko može objasniti to?!

smije ali sa stvarnih auta, ne sa vec preradjenih auta u photoshopu

ne vidim u čemu je razlika? Isto je teško upasovati i sa stvarnog i sa čopa... Al nejse nije bitno. Ja radim rekreativno ;) I što nisu admini/modovi reagovali, a ne da se drugi učesnici miješaju...

u cemu je razlika. pa taj neko se dobro napatio da to slozi od vise donora, mozda cak i citav dio sam crtao, i nadje se neki pametnjakovic i samo kopira.. Zato sto ovo nije ps tuning forum i admini/modovi vjerovatno ne mogu ni prepoznati ako nesto nije regularno, ne vidim gdje je problem u tome sto je prijavljeno :icon_confused:
 
Član
tarik_91 je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
tarik_91 je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
To se ne smije C/P raditi :icon_question: Ako mi ko može objasniti to?!

smije ali sa stvarnih auta, ne sa vec preradjenih auta u photoshopu

ne vidim u čemu je razlika? Isto je teško upasovati i sa stvarnog i sa čopa... Al nejse nije bitno. Ja radim rekreativno ;) I što nisu admini/modovi reagovali, a ne da se drugi učesnici miješaju...

u cemu je razlika. pa taj neko se dobro napatio da to slozi od vise donora, mozda cak i citav dio sam crtao, i nadje se neki pametnjakovic i samo kopira.. Zato sto ovo nije ps tuning forum i admini/modovi vjerovatno ne mogu ni prepoznati ako nesto nije regularno, ne vidim gdje je problem u tome sto je prijavljeno :icon_confused:
Problem je u tome šta se ima ko miješati?? Uz to se predhodno TAJNO ODAJE i sad otkriva ko je šta radio.. Ali nije bitno, ja sam završio svoje što komentarisanja tiče. Srdačan pozdrav, ovo je PS tuning a ne poker u 100 000 € šta ste zaobadali pojedini ;)
 
Član
svi ovdje rade da ubiju ovo vrijeme dok se snijeg ne otopi, nikoga vjerovatno ne interesuje ta neka nagrada. pravila su tu za sve i svi trebaju postovati. kad bi svi proveli radeci u ps-u ovoliko vremena koliko pisu ovdje da ne valja ovo, ne valja ono, mozda bi i uradili neki dobar rad. ;) pozdrav
 
Član
Imam samo jedno pitanje, pročito sam prilikom prijave sav tekst što je moderator Pioneer naveo i nigdje ne piše da se ne smije c/p sa čopovanog rada :icon_question: To mi je posljednje pitanje.
 
Legend
Ja cu ovu temu zakljucati, a u pravilima nije napisano jer se podrazumjeva, to isto kao da uzmes ti neciji suzuki swift zavrsen i prekopiras ga ovdje na forum, al u slijedecem krugu ce biti dodata ova stavka u pravila bas zbog ovakvih slucajeva...

Ovo sad ide na lock, a vi imate jos 2 dana da glasate za svoj najbolji rad;)
 
Administrator
U rezultatima glsanja izvršen update, tako da pored svake šifre piše i nick autora rada.

Pošto imamo dva člana koja imaju isti broj bodova, obojica učestvuju u finalu.
Pobjednici prvog kruga sumahe007 sa radom pod rednim brojem 7, sa 15 osvojenih glasova i soffa sa radom pod rednim brojem 18, sa 15 osvojenih glasova:icon_biggrin:

Čestitamo pobjednicima ovog kruga a ostalima više sreće u daljem takmičenju.
Mahe007 i soffa mogu rekreativno raditi sljedeću temu i nema pravo učestvovanja u turniru do finala.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top