Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 27.01.2012

Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 27.01.2012

Koji rad od ponudjenih je po vasem misljenju najbolji?


  • Total voters
    112
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 27.12.2012

Mogu se kladit u mali prst da je 4-ka Anaisov rad, jer znam da gad mali fura ovaj crni dark stil...tako je furao i sa Fabijanom...jesam upravu ? :D
 
Član
RE: Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 27.12.2012

Vjerovatno da jesi, postavljao je on neki dan link za ovu stranicu koja ima na slici :cool:
 
Početnik
RE: Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 27.12.2012

tibor987 je napisao(la):
Mogu se kladit u mali prst da je 4-ka Anaisov rad, jer znam da gad mali fura ovaj crni dark stil...tako je furao i sa Fabijanom...jesam upravu ? :D

I ja sam poprilicno siguran da je Anais-ov rad.Brutalno dobro radi.Ona Sin Alfa mi je na desktopu :icon_biggrin:
 
Član
RE: Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 27.12.2012

E nije :D Moj je bas andzeoski :D Bjez jbt ocete da nas diskvalifikuju :lol:

Al ozbiljno 4. nije moja :)
 
Početnik
RE: Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 27.12.2012

Nisam htjeo da citam komentare niti ista , glasao za 12 i gotovo i tek sad vidim da su svi glasali za taj rad , koji predpostavljam da je radio Gospodin umjetnik ...T**** , al' eto :) Srecno svima ;)
 
Član
RE: Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 27.12.2012

pa ja sam reko odmah da je T....,daj te mu majcu i nek ide lik na zimovanje....:lol::lol:
 
Početnik
RE: Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 27.12.2012

OggyBoy je napisao(la):
. Bolje je nekad i ne predati rad, nego predati glupost na kojoj se greške vide na kilometar.

Potpis na ovo....i sam nisam htjeo predati rad , jer prvo bio sam otecen da bi radio ista (zausnjaci) , al' eto nesto sam smandrlj'o , i kad sam vidio kol'ko je lose i ne kvalitetno ispalo...nisam htjeo ni objavljivat'.
 
Član
RE: Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 27.12.2012

ja bi najvise volio da ovaj lik sto je pobjedio mislim na br 12 napravi nama jedan video kako je uradio auto ne mora to biti citroen al neki tutorial sa sjenam ili refleksijama ili neko ko ima link na youtube nek postavi gdje u temu....:icon_smile:
 
Član
RE: Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 27.12.2012

soffa je napisao(la):
ja bi najvise volio da ovaj lik sto je pobjedio mislim na br 12 napravi nama jedan video kako je uradio auto ne mora to biti citroen al neki tutorial sa sjenam ili refleksijama ili neko ko ima link na youtube nek postavi gdje u temu....:icon_smile:

Potpis ;)
 
Član
RE: Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 27.12.2012

Dajte co`eku majicu vise..... 5 dana hoda go.... kad zna da je pobijedio :D
 
Administrator
RE: Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 27.12.2012

U rezultatima glsanja izvršen update, tako da pored svake šifre piše i nick autora rada.


Pobjednik prvog kruga je tarik_91 sa radom pod rednim brojem 12, sa 81 osvojenim glasom:icon_biggrin:
Čestitamo pobjedniku ovog kruga a ostalima više sreće u daljem takmičenju.
Tarik može rekreativno raditi sljedeću temu i nema pravo učestvovanja u turniru do finala.
 
Član
RE: Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 27.12.2012

Svala cast tarik_91. Covjek je majstor sto jest jest ;)
 
RE: Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 27.12.2012

pridruzujem se cestitkama,mislim bilo je logicno da ce covjek pobijediti :cool: svi zajedno nismo ni blizu njegovog iskustva i nivoa, usput hvala svima koji su ostavili glas za mene :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top