Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 27.01.2012

Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 27.01.2012

Koji rad od ponudjenih je po vasem misljenju najbolji?


  • Total voters
    112
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 27.12.2012

kad se zavrsi glasanje dal cete objaviti ciji je ovo rad po br 12...:icon_smile:
 
Član
RE: Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 27.12.2012

7. je najbolji rad i tačka!
 
Član
RE: Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 27.12.2012

Bevab je napisao(la):
12 jest najbolji rad

al bi volio da ovaj dokaze da je ovo njegov rad jer ne vidim slicnosti nimalo izmedju orginala i prerade ko da je totalno drugo auto ili si toliko dobar sa sjenama u PS i sam sve crtas

Najbolji je
 
Član
RE: Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 27.12.2012

ko je ono stavio motor od bmw-kralj jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
RE: Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 27.12.2012

Svi mi vec znamo ciji je 12. rad :D ako bude njegov , onda nema sumnje , momak je umjetnik :cool: treba ga izbacit iiz konkurencije :D
 
Član
RE: Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 27.12.2012

pa njegov stil je odavno prepoznatljiv, profesionalac je i na autu tesko zakljucis da je PS zapravo, i od kako postavlja radove tu na forum takvi su bili :D
 
Član
RE: Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 27.12.2012

ja mislim da se glasanje moze i veceras zavrsiti lik je ubjedljivo prvi....;);)
 
Administrator
RE: Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 27.12.2012

Ne moze glasanje zavrsiti veceras!

Objavicemo ciji je koji rad, po zavrsetku glasanja.
 
RE: Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 27.12.2012

I ja mogu samo potvrditi, 12. je daleko najbolji ... ;)
 
Član
RE: Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 27.12.2012

Iskreno glaso sam za 12. Ovo je vec profi, varijanta mogu komotno rec da nema konkurencije... Iposd ovog ima nas 2-3 ostalo sve niza klasa... realno...
 
Član
RE: Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 27.12.2012

Glasao za 12 , svaka cast onome koje radio ;););)
 
Administrator
RE: Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 27.12.2012

A realno svako ima sansu da pobijedi i bude korak blize nagradi. Ako ne osvoji ovaj mjesec ima sanse za iduci mjesec, jer pobjednik mjeseca nece imati sansu da se bori ponovo za nagradu jedan period, odlucicemo koji ce to biti period, da svako ko se trudi ima sanse da osvoji nagradu, jer po meni osim tog 12. rada ima jos par dobrih radova.


Dalje svaka cast onima koji su se potrudili, ali za sljedeci put predlazem da se radovi ne salju isti dan, ili dan poslije, jer se za 5 dana moze nesto i nauciti i odraditi nesto ne puno, ali da to bude kvalitetno.
Naravno to je moj prijedlog, a na vama je kad cete predati radove.
 
Član
RE: Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 27.12.2012

Meni je ovo auto toliko ruzno i ubijalo mi je zelju da ista radim na njemu kad god sam krenuo.... tako da svaka cast svima koji su bilo sta uradili !!!

Moj glas ide za br.12 jer jedini lici na nesto :D br. 10 drugo mjesto sto se mene tice. Malo je vremena bilo koliko mi se cini , pa i radovi malo losiji.
 
Član
RE: Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 27.12.2012

dvaneska otkida, ne pratim ove nase ps cunere.. tako da ne znam ciji bi mogao biti. moze neko na pm da mi baci nick momka i link nekih njegovih radova... fakat izgleda kao da postoji to auto i da je negdje slikano.
 
Član
RE: Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug >Glasanje traje do 27.12.2012

ja glasao za br 7. :cool::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top