PhotoShop by:OmO

PhotoShop by:OmO

OmO

Član
Benny_BMW je napisao(la):

Hvala ;)

tvrdoglavi je napisao(la):
nije lose ;)

vrata su ti dosta svjetlije nijanse od ostaka auta (to je nemoguce,jer da se reflektuje neka svjetlost,bilo bi je i na blatobranima bar koji cm),ove sjene na pragu si puno razmazao (one moraju imati ostrije linije),zatamnio si staklo na samo jednoj strani :D i crni dijelovi su previse crni (ipak nisu u mraku i moraju biti malo svjetliiji i da se vide linije "dizajna" na tom mjestu ;)

dijelove si dobro uklopio,brush ok,samo moras poradit na realnosti :cool:

Vrata nisam dirao, a trebao sam. Tamnio stakla nisam nikako, jesam zatamnio citavu sliku skroz malo. Uglavnom hvala, u sljedecem radu pokusat cu da nemam ovakvih gresaka :cool:
 

OmO

Član
we9231hxqssykwh535ps.jpg
 
Član
lijep rad kolega lijepo si i sjene rasporedio na stakla mozda na prednjem braniku ispod maske trebalo malo ali super ispalo...;)
 

OmO

Član
soffa je napisao(la):
lijep rad kolega lijepo si i sjene rasporedio na stakla mozda na prednjem braniku ispod maske trebalo malo ali super ispalo...;)

Hvala, ovo je ja mislim 2x da radim s brushem, da dodajem ove sjene i ovo. Inace to drugacije radim, pokusavam svaki rad sad malo brushem da se naucim. Da napredujem malo :icon_smile:
 

OmO

Član
Evo uradjen maloprije, meni nije nesto iskreno :D
Pretjerao sam, tako mi se cini.. Volio bih cuti komentare.

mitsubishi-mirage-pss.jpg
 

OmO

Član
enesss je napisao(la):
zasto pretjerao
bas pre predobar rad

Hvala, al' meni se cini ko djeciji pretjerao mozda s ovim "grafitima" iza i sa ovim zatamnjivanjem stakala, nekako mi nerealno.. :icon_smile:
 
da ti je neko dao ovu sliku i rekao da postavis ove felge,da bi vidio kako stoje,bilo bi ok,ali kao chop ovo ne moze proci...
Vrata garaze si unistio,bas nigdje veze,ostavi ovog lika s gitarom ali promjeni iz normal u overlay i opacity malo smanji(to ti se nalazi desno gdje su ti layeri),stakla isto tako,ne znam gdje ste vidjeli ovakva zatamnjena stakla,kad ucis da nesto mjenjas,radis,brushas uzor ti mora biti realna slika,stvarna jer kako ce drugacije izgledat realno?

ukucaj na youtube virtual tuning ps tutorial,brush tutorial ps...
 

OmO

Član
tvrdoglavi je napisao(la):
da ti je neko dao ovu sliku i rekao da postavis ove felge,da bi vidio kako stoje,bilo bi ok,ali kao chop ovo ne moze proci...
Vrata garaze si unistio,bas nigdje veze,ostavi ovog lika s gitarom ali promjeni iz normal u overlay i opacity malo smanji(to ti se nalazi desno gdje su ti layeri),stakla isto tako,ne znam gdje ste vidjeli ovakva zatamnjena stakla,kad ucis da nesto mjenjas,radis,brushas uzor ti mora biti realna slika,stvarna jer kako ce drugacije izgledat realno?

ukucaj na youtube virtual tuning ps tutorial,brush tutorial ps...

E ovakav sam komentar cekao, znam da sam pogrijesio ovo je prvi put da stavljam neke gluposti kao sto su ovi grafiti, ne znam sta mi bi da ih stavim. Zato sam rekao da sam pretjerao. Zatamnjena stakla isto tako, nikad nisam ovo 100% zatamnjivao al eto.. Hvala sto si mi ukazao na greske.. ;)
 
Član
ee i ja sam posao da kazem za stakla prednju sajbu pogotovu..vidis na org slici kako sajba ima refleksiju na desnoj strani tako si i ti trebao uraditi jer ti dolazi svjetlost s te strane dok na ovim staklima i nema svjetosti ali ti treba odraz...;)
 

OmO

Član
soffa je napisao(la):
ee i ja sam posao da kazem za stakla prednju sajbu pogotovu..vidis na org slici kako sajba ima refleksiju na desnoj strani tako si i ti trebao uraditi jer ti dolazi svjetlost s te strane dok na ovim staklima i nema svjetosti ali ti treba odraz...;)

Uradio sam refleksiju ali skroz slabo se vidi, kad zoom-as sliku vidi se da ima refleksija. Uglavnom trebam ja jos puno vjezbati da bih radio ono sto zamislim :D
 
dio branika gdje je bila tablica je jako mutan i zadnja felga isto tako(ne uzimaj felge ako su zamucene,a to se cesto nalazi jer fotografi zamute,da bi istakli prednji dio),osta je ok,svidja mi se atmosfera ;)
 

OmO

Član
tvrdoglavi je napisao(la):
dio branika gdje je bila tablica je jako mutan i zadnja felga isto tako(ne uzimaj felge ako su zamucene,a to se cesto nalazi jer fotografi zamute,da bi istakli prednji dio),osta je ok,svidja mi se atmosfera ;)

Jbg. dobro je mislio sam da ce biti vise gresaka :D

Hvala ;)
 
Top