Philips Xtreme Power ili Bluevision? (H4)

Philips Xtreme Power ili Bluevision? (H4)

peugeot206 je napisao(la):
Evo stigle jucer sijalice (Philips X-Treme power), koje sam danas ugradio (umjesto dosadasnjih Osram Day @ Night). I osjtno su jace, a svjetlo je potpuno bijelo (nije ni zuto ni plavo, nego bas bijelo), i jako mi se svidjaju! Prekontrolisao sam i farove u servisu da su dobro ustimani po visini jednako oba, i ne smetaju drugim vozacima, a ja mnogo bolje vidim nocu. Svaka preporuka za ove sijalice, ja sam zadovoljan! ;)

ima li ovih philips X-treme sijalica kod nas u Bosni kupiti ili samo inostranstvo
 
Član
Može li ako ti nije mrsko da nam kad uslikaš kako svijetli u tvom faru ove Philips sijalice koje si uzeo???

Imao sam Osramove NB i kontam da ih otprilike uporedim sa tim Philipsovim...mozda da ih uzmem:icon_rolleyes:
 
Član
ViperSnake85 je napisao(la):
Pozz, da ne otvaram novu temu, ako neko ovde moze samo da mi kaze, imam golfa 4, imam ugradjene xenone H7 kratko svjetlo, za dugo necu ugradjivat xenone jer im treba vremena da se zagriju tako da nisu od koristi na dugom, dugo mi je obicno svjetlo fabricko ugradjeno, koja je oznaka H za dugo nisam siguran, i koje zarulje bih mogao uzeti da poboljsam vidljivost pod dugim i da dobijem ljepsu svjetlost, bijelo/plavkastu, i gdje se ovde kod nas moze nabaviti takve zarulje:icon_question: :icon_smile:

Moji kolege na Skodama uz xenon kratko najviše hvale i uzimaju za dugo svjetlo:
Philips blue vision koja je približno najbliža xenon efektu (4300,5000,6000). Mislim da tebi treba H1 (ispravite me ako griješim)
H1BlueVision.bmp

A sad..gdje se može kod vas nač?..To će ti netko drugi pomoć..:cool:
 
Član
Bilo je kod nas.Barem prije par mjeseci.Ja vidio u SA na Otoci u Merkuru...moram se zaletiti da provjerim ima li još:icon_smile:
 
Član
hakkler je napisao(la):
ViperSnake85 je napisao(la):
Pozz, da ne otvaram novu temu, ako neko ovde moze samo da mi kaze, imam golfa 4, imam ugradjene xenone H7 kratko svjetlo, za dugo necu ugradjivat xenone jer im treba vremena da se zagriju tako da nisu od koristi na dugom, dugo mi je obicno svjetlo fabricko ugradjeno, koja je oznaka H za dugo nisam siguran, i koje zarulje bih mogao uzeti da poboljsam vidljivost pod dugim i da dobijem ljepsu svjetlost, bijelo/plavkastu, i gdje se ovde kod nas moze nabaviti takve zarulje:icon_question: :icon_smile:

Moji kolege na Skodama uz xenon kratko najviše hvale i uzimaju za dugo svjetlo:
Philips blue vision koja je približno najbliža xenon efektu (4300,5000,6000). Mislim da tebi treba H1 (ispravite me ako griješim)
H1BlueVision.bmp

A sad..gdje se može kod vas nač?..To će ti netko drugi pomoć..:cool:

Koja je cijena ovih kod vas u HR i otprilike kolko dugo mogu izdrzati :icon_question::icon_smile:

Mislim da je ovo dobar proizvod;)

Jos kad bi naso i philips blue vision W5W kod nas gdje :icon_smile:
Da mi ne crkaju stalno one LED i prave gresku :icon_rolleyes:
 
hakkler je napisao(la):
ViperSnake85 je napisao(la):
Pozz, da ne otvaram novu temu, ako neko ovde moze samo da mi kaze, imam golfa 4, imam ugradjene xenone H7 kratko svjetlo, za dugo necu ugradjivat xenone jer im treba vremena da se zagriju tako da nisu od koristi na dugom, dugo mi je obicno svjetlo fabricko ugradjeno, koja je oznaka H za dugo nisam siguran, i koje zarulje bih mogao uzeti da poboljsam vidljivost pod dugim i da dobijem ljepsu svjetlost, bijelo/plavkastu, i gdje se ovde kod nas moze nabaviti takve zarulje:icon_question: :icon_smile:

Moji kolege na Skodama uz xenon kratko najviše hvale i uzimaju za dugo svjetlo:
Philips blue vision koja je približno najbliža xenon efektu (4300,5000,6000). Mislim da tebi treba H1 (ispravite me ako griješim)
H1BlueVision.bmp

A sad..gdje se može kod vas nač?..To će ti netko drugi pomoć..:cool:

Hvala druze, to bi meni trebalo, ja kad bi nasao uzeo bi odma 6000 K, ali znaci nema kod nas nigdje, jbg :icon_confused:
 
Pih. Nakon 7.000km (3 mjeseca) crklo kratko svjetlo. Govno.

Uzeo Osram Light @ Day, koje su slabije po svjetlu, ali navodno traju 3x duze od klasicnih. 7KM komad :D
 
Član
jbg..danas ništa nije ziher :icon_sad:

al bar si 3 mjeseca bio zadovoljan..u prosjeku traju (kolege koje ih imaju kao i ja oko 1-1,5 god.) al sve je to relativno...kupiš novi auto..pa se pokvari nakon mjesec dana i pređenih soma km... tak da..šteta..
 
Top