Peugoet 206 2.0 HDi

Peugoet 206 2.0 HDi

Član
jesam druug i preko 100km presao jer onaj sto sam gonio na dijagnostiku rekao da predjem 50 do 100km najmanje da bi kao bilo uredu sve i kao prije filter sam skidao imao je malo onog talog al spalo je i sve bilo normalnooo i jutros krenuo do grada opet istoo..
 
Član
Ma druze kako talog da padne? Pa to ode sve u motor?????? Neozbiljno si to sve shvatio. Parafin u filteru je zlo za diznu!!!
 
Član
drug pricao sam sa ovlasnim servisom u banjaluci pezov i rekli mi kao da mi je turbina otisla al nevjerujem da je otisla jer npr kad dam gaaas do 2000 fino radi ono normalno šišti kako vec ugl cuje se da radii.. a ovaj mi jedan mehanicar rekao kao moguce da mi je luft meser egr ventil da se nesto zanecistilo...sad kome da vjerujem hehe..
 
Član
Protokomjer ako je ispravan i kad ga iskljucis trebas da osjetis razkiku, da auto slabije vuce, da nema snage, da trom bude... Kad ga iskopcas i sve bude isto kao i kad je ukopcan to ti je znak da protokomjer (luftmeser) otisao...
 
Član
iskljucivao il ukljucivao auto je uvjek isto istu vuucu ima do 2000 obrtaja dalje neide u svakoj brzini po 2000 obrtaja ovaj mi jedan rekao vakum za turbinu da je zastopan da kao od 2000 pa gore treba turbina da se pali pa nemoze od vakuma toga..
 
Top