Peugoet 206 2.0 HDi

Peugoet 206 2.0 HDi

Član
Atf ulje ide u servo da....njega duni litru mouda cak i litar i po da sve podmaze i bice ko bog...
 
Član
ahm pa onda bi mogla valjda i ulje ovo obicno za motor ako treba da podmaze i slicno drug jer valjda je za motor ulje masnije itd..
 
Član
Hehe nasuo sam atf-a al je i dalje isto auto mi puši i nema vuče dijagnostika ne izbaciva nikakvu gresku do 2000obrtaja neide dalje...
 
Član
Skini crijeva dovoda i odvoda goriva pod haubom, i stavi ih u litar atf ulja i pusti auto da radi neko vrijeme. Ako je do goriva bit ce ok kad bude radio na ulju
 
Član
drugovi pustite salu i zezuu hehe opet mi isti problem sa autom danas sm uzeo ono za dizne cistac kao sto ide na tank goriva 1deci i nausao sam to tako al opet mi isto al sad samo ne pusi i gori mi lampica check engine i neide dalje od 2000 obrtaja a nekad se zna ugasiti ako drzim duze gas do 2000 obrtaja a nema nikakvog dima nista motor radi normalno kao prije..
 
Član
Jesi li presao s autom 100 njak km? Ne mozes to odraditi i provozati dzir po gradu i reci opet isto! Kakvo je stanje filtera goriva? Benzin zna da razgradi onaj talog u filteru i da ga bas dobro zacepi...
 
Top