Peugeot speedfight 3 Tuning & Styling

Peugeot speedfight 3 Tuning & Styling

Član
Taaky je napisao(la):
jako fin sf3 ..svidja mi se samo tako...jako fin..skini mu ovaj rep..bice ljepsi..i btw..jedno glupo pitanje..posto cu i ja farbat svoje felge..kako si skino zadnji tocak..jesi samo odvrno sarafe ..ice li sta ispast..il to me jedino brine..

Pogledaj mog,eto sad sam postavio! ;)
Jeste samo se sarafi odvrnu,stim da kod nekih modela mora i auspuh!
 
allroad je napisao(la):
Ma jesu brate pogledaj
Skoro isto :D

iz5cfd.jpg




Fino su ispale samo crveni rub uradi kao sto su ti vec rekli ;)

:lol: ma brate, to sam ja obicnim sprejom bio farbo pa skido razredjivacem :123:

Taaky je napisao(la):
jako fin sf3 ..svidja mi se samo tako...jako fin..skini mu ovaj rep..bice ljepsi..i btw..jedno glupo pitanje..posto cu i ja farbat svoje felge..kako si skino zadnji tocak..jesi samo odvrno sarafe ..ice li sta ispast..il to me jedino brine..


Ehh.. ja sam odvrno bio saraf i onda samo malo lupno kod tocka i izvadio tj. da sam trebao malo da podignem zadnji kraj, otidji kod vulkanizera oni su majstori :D
 
Član
moze li slika ..jako izblizu..jer i ja mislim farbat ih u crno ja samo krakove..pa da vidim kako igleda to..jesi onim obicnim renco sprejem il...
 
Član
Taaky je napisao(la):
moze li slika ..jako izblizu..jer i ja mislim farbat ih u crno ja samo krakove..pa da vidim kako igleda to..jesi onim obicnim renco sprejem il...

po meni trebas unutra crno ba...a rub crven...prej*eno izgleda na skuterima a u tebe crven skuter pogotovo....:icon_smile:
 
GOLF TZ je napisao(la):
Taaky je napisao(la):
moze li slika ..jako izblizu..jer i ja mislim farbat ih u crno ja samo krakove..pa da vidim kako igleda to..jesi onim obicnim renco sprejem il...

po meni trebas unutra crno ba...a rub crven...prej*eno izgleda na skuterima a u tebe crven skuter pogotovo....:icon_smile:

juce pao sa njega neka me trava opsjeda ovih dana al hajd dobro presto sam xD
nije mu hvala bogu nishta! <bogu hvala>
biti ce slika josh
 
Top