Peugeot speedfight 3 Tuning & Styling

Peugeot speedfight 3 Tuning & Styling

Eto odlucio sam da ga malo "friziram" po naskim rjecima :D
Slike ce biti postavljene sutra (nista uradjeno) ali cu uskoro za 3 dana ofarbati felge u Metalik Crnu :cool: pa onda krece novi amontizer/stereo i mozda cak skidanja blokadi (nije preporucljivo), ja imam samo AC (zracno hladjenje) zato ga bas i necu nesto previse frizirat.. dosta mi je samo da leti 80~90 km/h pa cemo viditi dalje oceli doci vodeno hladjenje :)

Pozdrav svima ;)
 
Eto skidanje felgi i idemo na farbanje :D
Par slika :p

P.S. Nemojte me kritikovat zbog cistoce :lol:

iz5cfd.jpg

dwq5y1.jpg

jh5xc3.jpg

ziklqb.jpg

vhq07k.jpg

k182uq.jpg

2pplzyq.jpg

2aha90n.jpg

2natn4h.jpg

ekk8n.jpg


eto :D
 
Super Moderator
operi ga malo brate
nisam uzivo jos nikako vidio speed fight 3
na slikama mi se ne svidja ali nadam se da e uzivo ljepsi i bolji
je si li uzeo nov skuter ili polovan ?
ako si nov kupio onda si trbao uzeti sa vodenim hladjenjem a ovako sad ako ikako mozes ugradi i to vodeno hladjenje obavezno
stavi ljepsih slika kad ofarbas felge ;)
 
Član
nisam ga ni ja još vidio, ovo neka kombinacija SF2 i Jetforce... sretno u nastavku;)

i da, skini mu ovaj rep i napravi custom držač tablice, peace:icon_smile:
 
Hvala vam.. ja mislim da nepostoji verzija sa LC (vodenim hladjenjem) ustvari stacemi.. pregrije se ... garancija je tu :D

a i ugradjenje vodenog hladjenja je skupo ko dzavo.. nedami se trost pare :p

I da kupio sam ga novog
 
Da samo vidite nove klime :p sto jace vozim to jace udara moja klima :}
evo ofarbo sam felge danas (napokon) i prekosutra ili cak i sutra cu da ga operem jedna mala slicica :D i da.. skinicu blokadu kod jednog lika isto je ovdje prijavljen sam neznam nick :cool:
256ed00.jpg
 
Član
terbo si crveni rub staviti...to super stoji na motorima.....al ni tako nije lose...sretno u nastavku....:D
 
Član
dobar skuter,svidja mi se,samo mogao si crveni rub na felama da odradis kako ti rece GOLF TZ;););)
 
Super Moderator
Ma jesu brate pogledaj
Skoro isto :D

iz5cfd.jpg




Fino su ispale samo crveni rub uradi kao sto su ti vec rekli ;)
 
Član
Allroad car:lol::lol::lol: čuj crne:D danas viđoh Audi Allroad i odma se sjeti tebe:lol::lol::lol::lol::cool:
 
Član
Druze i ja imam SF3,ae ostavi broj u private message,da te nazovem i da ti pokazem slike moje azdaje!
 
Član
jako fin sf3 ..svidja mi se samo tako...jako fin..skini mu ovaj rep..bice ljepsi..i btw..jedno glupo pitanje..posto cu i ja farbat svoje felge..kako si skino zadnji tocak..jesi samo odvrno sarafe ..ice li sta ispast..il to me jedino brine..
 
Top