Peugeot Fan Klub BiH !!!

Peugeot Fan Klub BiH !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zasto BiH nema ovo? :icon_mad: zar ne bi bilo dobro da ima, pa da se i "mi" okupljamo :D

Evo odgovor iz Peugeota BiH:
"Ovakav projekat imamo i mi u planu, što svakako ne znači da ga ne možemo uraditi u nekoj saradnji sa ljudima koji su zainteresovani da učestvuju. Prije toga naravno, moraću dobiti malo detaljniji plan Vaše zamisli o osnivanju Peugeot Fan Club-a s obzirom da je ovo veliki projekat, a naravno ništa se ne može uraditi bez saglasnosti i saradnje sa ljudima iz Peugeot Francuska"

Da li ima ovdje zainteresiranih za ovo koji su nagodni da sastave taj neki "detaljniji plan" ?

PS ovo je bio odgovor od prosle godine :D
 
Član
uvijek se moze napraviti neoficijelni klub.. kao sto je bhrenaultclub, opel itd. Niko od njih nema nikakvu podrsku...

Ako ima dovoljno zainteresiranih mozemo napraviti neki web site i forum... pa ako bude islo ok da se organizuje i udruzenje gradjanja.

Ono sto ja mogu ponuditi u ovom slucaju je hosting i da dovedem sve u funkcionalno stanje. Eventualno i domenu.
 
Član
Pa mogli bi domenu napraviti tipa .com ili .ba i za pocetak postaviti forum...
A vremenom mozemo sastaviti taj neki plan pa da postanemo OFFICIAL.
 
Početnik
e, ja nemam peugeot, ali sam imala... volim ga vrlo... mogu da vam pomognem, ako treba... dobra sam u pisanju hahahahahaah... salu na stranu, bavim se ja takvim stvarima, npr. event management, pisanje projekata, bla bla... mogu pomoc, to je sigurno... samo se postavlja pitanje treba li vam torokusa da vam se petlja hahahahah
 
Član
hehe
naravno da treba :) svi su dobrodosli kao i pomoc bilo koje vrste...
ja sam malo u stisci sa vremenom (hehe kao i uvijek) ali preko vikenda cu postaviti testni sajt pa vam javim ovdje.
 
da ne otvaram temu , pitat cu ovdje , koji su sve troskovi izrade foruma i svega ostalog sto ima veze s osnivanjem jednog NEOFICIJELNOG kluba ;)
 
Član
pa sve zavisti sta i kako hoces :)
ono sto ti treba je:
-hosting (imas raznih hosting providera i razne cijene :) - mjesecno ili godisnje)
-domena (.ba domena je startno 100KM plus 50tak svake godine/ 15tak $ godisnje za .com/net/org)
-neko ko ce se brinuti o tom forumu i sajtu i instalirati ga (opet zavisi koga nadjes da ti to radi:))
Ako te zanima moja ponuda javni mi na pp pa ti mogu i oficijelnu ponudu poslati.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top