Peugeot 406 by Gojkovic

Peugeot 406 by Gojkovic

Aj pokuscu sad da uradim konzolu, nesto da skarabudzim, cisto da imas predstavu kako bi to izgledalo :)

Hvala i slobodno sta god treba pitaj pa ako mogu uradicu, nije nikakav problem ;)

_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Aj pokuscu sad da uradim konzolu, nesto da skarabudzim, cisto da imas predstavu kako bi to izgledalo :)

Hvala i slobodno sta god treba pitaj pa ako mogu uradicu, nije nikakav problem ;)

Evo sklepo sam nesto, malo je teze jer nije ravna povrsina, malo su mi kockice na zadnjem dijelu vece, i mozda jos malo svjetlije, ali eto cisto da se vidi kako bi trebalo da izgleda;)
pezo-carbon.jpg
 
Pa da, tako nekako sam i zamisljao da ce biti... Samo sto sad malo odskace ovaj radio koji vise nije u autu, a novi je druga boja plastike tako da kapiram da ce se i bolje uklopiti...

Hvala ti, a uskoro cu postaviti i ovo drugo sto sam mislio da mi odradis da vidim kako bi izgledalo... Pozdrav! ;)
 
Rucica lakse nego ocekivano skinuta i stavljena druga :) Samo se malo jace povuce i lagano spadne, bez uvrtanja ili bilo cega...
130720121666.jpg

150720121672.jpg


A i lav je zasluzeno pre par dana dobio krov nad glavom :cool:
130720121667.jpg

130720121668.jpg

130720121669.jpg
 
Moje bebice danas dobile tretman kakav zasluzuju... Skinute, oprane spolja i iznutra, ispolirane... Ostalo jos da ih odnesem u mrak da mi sijaju :lol:

Photo064.jpg

Photo065.jpg


Photo066.jpg


Photo067.jpg


Pored toga, jos malo sam se igrao... Skidao maglenke, tacnije jednu samo, drugu cu sutra... I oprao ih i ocistio iznutra jer su bile zamagljene sa unutrasnje strane od neceg... Da bi se prislo maglenki, treba skinuti podkrilo, skinuti plastiku sa sijalicom i iskopcati dzek, odvrnuti tri srafa koji drze maglenku, i izvuci je... Ima dva sa donje strane i jedan kome je teze malo prici sa gornje...

Photo068.jpg


Ovakve su bile...
Photo071.jpg


Posle ciscenja...
Photo070.jpg


Razlika ocigledna (leva ociscena, desna ne) :icon_eek:

Photo072.jpg
 
Član
(quote)
Moje bebice danas dobile tretman kakav zasluzuju... Skinute, oprane spolja i iznutra, ispolirane... Ostalo jos da ih odnesem u mrak da mi sijaju
(quote)

Vidim dobro se razumiješ i održavanje felgi, svaka čast...jedno pitanje, kako da svoje sredim prije zimskog sna, budući da su specifične-imaju unutrašnjost crne boje...osim toga, održavanje tegova ??
Evo slike
34e3prb.jpg
 
Top