Peugeot 406 by Gojkovic

Peugeot 406 by Gojkovic

Član
Brate, nemoj se uvrijedit al ovo nikud ne ide! :icon_cry:

Šaaaaalim se! NAJBOLJA 406-ica koju sam vidio, samo nastavi! :icon_smile:
 
Član
Auto je toliko dobro ,a tvoj trud i rad su fantasticni tako da je svaki komentar suvisan. Svaka cast majstore...:cool::cool:
 
Hvalaaaaaaaaaaaaa :cool:

cTERZAr je napisao(la):
ja upravo sad vidio :icon_smile: ,malo je rijeci napisat za tvoj trud svakacast,ces bojat celjusti u neku boju,to bi bio dobsr detalj ;)

Nisam stigao ovo kad sam menjao da ih ofarbam, planirao jesam (i dalje planiram) samo sto jedino ne znam u koju bi ih boju???
 
Član
ja bi u crvenu, iako svi kazu da nece stojati na nekim bojana, meni na svakoj boji stoji kad su crvena kociona klijesta...
p.s. moja 406ica je bila izmedju sive i plave boje i bile su prvo plavo ofarbane,pa kasnije u crveno i puno je ljepse izgledalo dok su crvene bile...

inace super 406ica,nisi mogao ubosti ljepsim felgama na njoj,a tvoji radovi su za svaku pohvalu ;)
 
Uskoro ovo stavljam, posto je moja na izdisaju...
DSCF3571.jpg
 
Član
Druze svaka tebi cast Pezo odlican vidi se da je pravi limo i da ga cuvas i pazis, nisam nikakav fan francuza ali ovaj tvoj autic me se mnogo svidja pogotovo felne po meni najbolja stvar na kolima. Sto se celjusti tice, auto je siv, felne svetlo sive, po meni mozes da probas da samo ocistis lepo celjusti i mozda ofarbas u onu metal-sivu da izgledaju kako da su nove, isto je elegantno a crvene celjusti po meni bacaju na neki rejsing fazon a tvoj auto pokazuje eleganciju i uzivanje... Sve najbolje u nastavku :cool:
 
Jedan mali update... ali meni drag :D Sutra stize rucica menjaca druga :D :D :D Nemam originalne slike, ali o ovakvoj se radi... :123:

30823760020_large.jpg

images.jpg

knob.jpg
 
Posto sam resio da se i ja malo igram sa karbonom, posle duzeg razmisljanja, odlucio sam se za ovu svetlo sivu nijansu, tacnije Oracal 975 Silver gray...
shop_items_catalog_image1327.jpg


Trebace mi mala pomoc od vas sto se tice odlucivanja sta sve presvuci, a i ako neko ima neki savet neka kaze... Naravno, ne zelim da preterujem sto se tice detalja koje hocu da uradim sa karbonom...
Ono sto sam ja mislio da uradim su sve ove lajsne koje su trenutno ofarbane u sivo, centralna konzola komplet, dole ovaj deo oko pepeljare (ukljucujuci i nju naravno), zatim ovu povrsinu na kojoj stoje prekidaci el. podizaca prozora.
Da li je to previse, i da li uraditi i ovu plastiku sto ide oko sata sto obuhvata ove ventilacione otvore?

Evo malo slika da pomogne...
Peugeot406byGojkovic054.jpg

Peugeot406byGojkovic053.jpg

Peugeot406byGojkovic058.jpg
 
Član
Ako hoces iskreno ja bih uradio samo ove sive lajsne i nista vise,cini mi se da bi bilo previse ovo sve sto si nabrojao,ali opet to je samo moje misljenje;)
 
Ne znam jos da li cu bas sve da radim to sto sam naveo, krenucu od lajsni pa cu za dalje da vidim sta i kako... Bas to sto kazes, ne zelim da preteram...
 
Pokusaj drug slikati malo bolje, to jest po dnevnoj svjetlosti ovu konzolu, pa cemo pokusati u PS posvijetliti, cisto da imas uvid kako bi izgledalo da ne trosis foliju bezveze, inace mislim da bi puno odudaralo, jer je svijetlo, mislim da bi ovu lajsnu samo uradis i da ce biti OK, inace fin pug pravo, uredan kulturan, vidi se da ga pazis;)
 
Imam jedino ove dve slicice po danu, mogu li one da posluze? Inace bas sam juce gledao tvoje radove u PS-u (odlicni su, sve pohvale) i razisljao da te zamolim da mi odradis par nekih stvari da vidim kako bi izgledalo... :)
Pezo011.jpg

Pezo010.jpg
 
Top