Peugeot 307

Peugeot 307

Član
ma bezveze stavio crni krov necu ga stavljati previse je nego ne znam koji detalj pozadi da stavim u crno ne ide bas sve naprijed da stavljam a nista pozadi izgledace prazno :icon_rolleyes:
 
Član
Prijatelju ako hoces iskreno nista od ovoga ne bi sjelo na tvoj vec lijep auto,po mome misljenju samo bi ga unakazio.Sto se eksterijera tice samo nabaci challanger 17" feluga i to je to ,mozda ga malo sputiti i nista vise.A unutrasnje plastike bi uradio kao haris ,barem ja mislim tako na svome SW-u napraviti i barem se meni svidja.Eto nadam se da mi neces zamjeriti na kritikama.Sretno u daljnjim planovima...;)
 
Član
Nasao sam challenger 17" bas :) 250 maraka sa gumama nekakvim 225/45/17 planiram ih uzeti za dan dva ,a u pravu si za masku ali mi se svidja kako izgledaju farovi sa lajsnama kad se zatamne i jos stopke,felge i retrovizore u crno i dosta mooooozda i ovu srednju lajsnu lijevo i desno od znaka sto je.
Skontacu postavim cim zavrsim auto ::icon_smile:

posalji mi link ne znam kako naci harisa da vidim taj enterijer ako ti nije frka, hvala :)
 
Član
nafree je napisao(la):
Nasao sam challenger 17" bas :) 250 maraka sa gumama nekakvim 225/45/17 planiram ih uzeti za dan dva ,a u pravu si za masku ali mi se svidja kako izgledaju farovi sa lajsnama kad se zatamne i jos stopke,felge i retrovizore u crno i dosta mooooozda i ovu srednju lajsnu lijevo i desno od znaka sto je.
Skontacu postavim cim zavrsim auto ::icon_smile:

posalji mi link ne znam kako naci harisa da vidim taj enterijer ako ti nije frka, hvala :)



Poslano na pm pa pogledaj


A sta mislis da ofarbas feluge u grafitno sivu to stvarno izgleda fantasticno.
A izgledalo bi otprilike ovako:



Uploaded with ImageShack.us

Ajde daj jos koji detalj o autu,koji je motor ,godina itd
A i koju sliku unutrasnjisti ne bilo ti zapovjedjeno :icon_rolleyes:
 
Član
Eeeeee ovako godina je 2005. motor 1.6 HDI 110 KS bez fap filtera,do sada sam malo reci zadovoljan kako voznjom tako i ekonomicnoscu Pug-a ,trosi mi prema board kompijuteru 4,8L po gradu.
Juce sam vozio Golf 5 1.9TDI posto mi je Pug kod lakirera radi mi neke ogrebotinice dole na lajsnama uz Bistrik (brdo) nemoze ni primirisati Peugeotu sto se tice vuce,sigurno 30% bolje povuce Pug od Golfa ,sto se tice felgi u pravu si prelijepo izgleda ta boja to cu i uraditi i nista vise sem enerijera i planiram nebo koje je bijele boje nekakve da zamjenim da stavim mis sivu boju.

slika115461201112132296.th.jpg
[/URL][/img]
slika115461201112132292.th.jpg
[/URL][/img]
 
Član
Ovaj tvoj Pug je prvi model 307-ice koji se proizvodio do 2005. posle se proizvodio facelift model. Mislio sam da se sa facelift modelom uveo i ovaj motor 1.6 HDI, nisam do sad vidio ph1 sa tim motorom, ne kazem da je nemoguce, posto je 2005. vjerovatno je odredjeni broj prve serije i bio sa tim motorima.
 
Član
mara- je napisao(la):
1.6 HDI kreće od 2004 godine, bar ovi od 110ks, a od 2005 su uveli i od 90ks.
Nisam gledao od kad su stavljani, mislio sam da su poceli da se ugradjuju samo u facelift modele.
 
Član
Imao sam neku averziju prema pug-u prije,ali sam bas pozitivno iznenadjen autom bas je dobar i za put i za porodicu,a i nije skup uopste za odrzavanje jeftiniji od golfa 4 za 50 maraka servis
 
Član
jusuf je napisao(la):
mara- je napisao(la):
1.6 HDI kreće od 2004 godine, bar ovi od 110ks, a od 2005 su uveli i od 90ks.
Nisam gledao od kad su stavljani, mislio sam da su poceli da se ugradjuju samo u facelift modele.

Nisam ni ja, ali ih počnem viđati po piku, i provjerim to u AutoData

nafree je napisao(la):
Imao sam neku averziju prema pug-u prije,ali sam bas pozitivno iznenadjen autom bas je dobar i za put i za porodicu,a i nije skup uopste za odrzavanje jeftiniji od golfa 4 za 50 maraka servis

I ja sam zadovoljan, prije sam ima 206-icu 1.4 benzinac 75ks, sad prešao na ovoga, i stvarno je dobar. A da ne pričam kako čupa ovaj sad sa 110ks. :cool:
 
BHT Ovisnik
fino ide ovaj pug za svoju kubikazu i motor,ima ga kolega,i nevjerovatno malo trosi,bas stedljiv auto definitivno;)

ja mislim da bi mu crni krov fino legao,ali ne mat ili karbon nego bas sjajni crni,metalik jer bi ga upotpunilo kao oni sto imaju panorama krov,po meni bi to bilo fino,felge su vec rekli:cool:
 
Član
e ovako bi trebao izgledati za 6-7 dana naravno ne ove vec 17" originalne felge challenger a unutra cu na par mjesta sto ima ostecenja staviti mat crnu foliju i sivo nebo bijelo preosjetljivo djeca ga unakaze svako malo
slika115461201112132291.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]

nije lose nije previse sta mislite?

I treba mi jos jedan savjet , ko ima da farba felge a da nije preskup ove sto uzimam su makice izgrebane a sve jedno bi ih farbao u tamno sivu ili crnu boju.
Pa ako imate neku poreporuku dobro bi doslo :)
 
Top