Peugeot 307

Peugeot 307

Član
Hej, moze malo detalja kako se skida ovaj gornji dio centralne konzole. Nesto me zeza pozadinsko osvjetljenje na dugmadima za otključavanje i gašenje ESP-a, pa reko da pogledam malo, da nije šta u kratkom spoju.
 
Član
DDaarriioo je napisao(la):
dobro je ispalo... na slikama je odlicno ;)

Hvala puno :)
s tim da sam perfekcionista, ponovo cu raditi, jer kod mene mora biti savrseno !

mara- je napisao(la):
Hej, moze malo detalja kako se skida ovaj gornji dio centralne konzole. Nesto me zeza pozadinsko osvjetljenje na dugmadima za otklučavanje i gašenje EPS-a, pa reko da pogledam malo, da nije šta u kratkom spoju.

Trebaju ti zvjezdasti inbusi i mislim da moras skinuti donji dio da bi mogao gornji.
izvadis pepeljaru tu imas dva sarafa, onda izvadis donji radio taj naknadno ugradjeni i tu imas dva sarafa. i kod tipki gdje imas taj problem od te 4 tipke vade se prva s lijeve strane i prva s desne znaci krajnje i iza njih imas sarafe. vadi nekim nozicem ili nesto. ugl ukupno imas 6 sarafa, kad njih sve skines onda izvuces radio on ima dva drzaca koja su zasarafljena, sve od spojis i plastike su skinute :) nadam se da sam pomogao, ako nesto nije jasno pitaj...moguce da su se samo zaprljala dugmad iznutra.....
 
Član
Ma nisu se zaprljala, upale se na sekund dvije i onda se ugase, pravo čudno. Dobro, dosta su mi pomogle ove slike, samo skidanje ovih dugmadi ispod kojih su šarafi, kako su zakačeni? Bojim se da ne slomijem nešto.
 
Član
mara- je napisao(la):
Ma nisu se zaprljala, upale se na sekund dvije i onda se ugase, pravo čudno. Dobro, dosta su mi pomogle ove slike, samo skidanje ovih dugmadi ispod kojih su šarafi, kako su zakačeni, bojim se da ne slomijem nešto.

samo polako ubaci nozic ispod i lagano izvlaci, probaj sa svih strana.. samo lagano nemoj veliko opterecenje, dugme se nece slomiti samo ce iskociti, samo pazi da plastiku ne grebes :)
 
Član
Evo danas sam se malo dosadjivao pa reko da mu poskidam oznake na gepeku....
Moram jos samo malo ispolirati ovo gdje su stajala slova, da bi bilo full. :)
f9glxl.jpg
 
Član
tictac je napisao(la):
dobra 307-ica,i ovo sto si odradio dosad,sve 5.:cool:

Hvala!
Sljedece u planu, retrovizori u sivi karbon, kao kod kolege superbenzema9, obojati kociona kljesta u neku boju, najv crvenu i to je to zasad, idem polako i jedno po jedno :)
 
Član
Odlican pug;) samo me interesuje kad si farbao one plastike u autu u perla crnu kao si skinuo onaj dio za ventilaciju sa lijeve i desne strane:icon_rolleyes:
 
Član
edin.m je napisao(la):
Odlican pug;) samo me interesuje kad si farbao one plastike u autu u perla crnu kao si skinuo onaj dio za ventilaciju sa lijeve i desne strane:icon_rolleyes:

Vrlo lagano, samo stavis sarafciger ili nesto i lagano povuces...
 
Član
Odlican pug svaka cast.jako pametno ulaganje i sa puno ukusa , a ove plastike sto si ofarbao su savrseno legle i jako mi se svidjaju ,pa se i meni posmigalo da uradim u svome to isto.E sada me zanima cime si to lakirao,nekim auto lakom ili necim drugim? Sretno u daljnjim planovima.:cool::cool:
 
Član
kula307 je napisao(la):
Odlican pug svaka cast.jako pametno ulaganje i sa puno ukusa , a ove plastike sto si ofarbao su savrseno legle i jako mi se svidjaju ,pa se i meni posmigalo da uradim u svome to isto.E sada me zanima cime si to lakirao,nekim auto lakom ili necim drugim? Sretno u daljnjim planovima.:cool::cool:
Hvala puno!
Sto se plastika tice, ja sam htio da bas bude perfektno pa sam skinuo plastike i dao profesionalcu da mi ofarba...a ima i drugih nacina, da lijepis one folije piano black... ;)
 
Član
Evo mala novina u mom Pugu....
izvadjen stari obicni CD radio i ubacen orginalni MP3, svanulo mi je sto se muzike tice :)
k50ow6.jpg

1parlg.jpg


sljedece radim komplet unutrasnjost u led svijetlo.... :) da bljesti :p
 
Član
Što originalni, što nisi neki aftermarket? Da vidiš samo koliko je bolji zvuk nego sa fabričkim, a isti zvučnici.
 
Top