Peugeot 307

Peugeot 307

Član
Evo par slika tek opranog :)
2pzd1sm.jpg

2cs9ezb.jpg

2vv9cle.jpg

uskoro mozda bude nekih promjena, zavisi od vremena i mogucnosti :)
 
Član
Sta mislite o farbanju felgi u tamno sivu, tj. samo ove krakove, a rub bi ostavio ovako i da stavim neku naljepnicu na ovaj fazon ? Prijedlog?
2i0dypz.jpg
 
Član
Odlicno odlicno odradeno felgice mi se sviđaju , ja nebih nista sarao po autu ja bi ga ostavio takvog kasnije mozda samo malkice u pod da zakucas;)
 
Član
DJ_M4rko je napisao(la):
Odlicno odlicno odradeno felgice mi se sviđaju , ja nebih nista sarao po autu ja bi ga ostavio takvog kasnije mozda samo malkice u pod da zakucas;)
Sumnjam da cu ga spustat ikako...vidjet cemo sta cu i kako cu, felge najv cu uraditi a ovo ostalo nisam siguran, zato i pitam da vidim misljenja

dado307 je napisao(la):
colpa mladji ne diraj nista dobar je i ovako... izlazis li iz njega majke ti? :icon_smile:
srednji :) slabo ti kad izadjem :p salim se...mozda se samo cesto sretnemo ko ce znat :)
 
Član
haris0032 je napisao(la):
DJ_M4rko je napisao(la):
Odlicno odlicno odradeno felgice mi se sviđaju , ja nebih nista sarao po autu ja bi ga ostavio takvog kasnije mozda samo malkice u pod da zakucas;)
Sumnjam da cu ga spustat ikako...vidjet cemo sta cu i kako cu, felge najv cu uraditi a ovo ostalo nisam siguran, zato i pitam da vidim misljenja

dado307 je napisao(la):
colpa mladji ne diraj nista dobar je i ovako... izlazis li iz njega majke ti? :icon_smile:
srednji :) slabo ti kad izadjem :p salim se...mozda se samo cesto sretnemo ko ce znat :)


haha, kad god sam u autu tebe vidim bar jednom :lol: pozdravi burazere, i samo se vozikaj ha ja ;)
 
Član
Evo koja slika, tek toliko da nesto ubacim u garazu :p
Odradjen mu je servis...sad je miran jedno vrijeme, naredna stvar je dubinsko :)

16a6052.jpg


ajsbwy.jpg


33wtu29.jpg


214p2tw.jpg
 
Član
dobar zope, nadam se da si odustao od one bijele chize po vratima
jel to ucadio po karambolci:D
 
Član
Evo, odradio sam masku prednju. Ako koga zanima kupio sam aluminijsku ljepljivu traku, u OBI-u, kosta 7.50 KM. S tim da sam malkice lose odradio, prvi put ista ljepim na auto tako da cu ponoviti, al zasad je dobro, drzat cu da vidim kako ce se ponasati, tj. hoce li se odlijepiti ili sl. Znam da je orginalo da ima cetiri hromirana dijela, ja sam odradio 5, jer je lakse za raditi, a i ljepse mi je ovako :) Pozdrav!

ornex2.jpg

117qqo1.jpg
 
Top