peugeot 307 sw

peugeot 307 sw

Član
Eh, dugo nista nisam pisao. Auto i dalje ide za pet mada sam u zadnjih 6 mjeseci presao sa njim oko 200 km, tako da bas i nisam siguran da li je za pet haha.
Evo i koja slikica od danas sa izleta ,taman sam ga oprao i ulickao i onda kao i uvijek pocela padati kisa i to nekakva prljava.
Sav trud uzalud :mad:







 
Član
Ima razlike :D


Postavljena kompletna smd rasvjeta unutra .
Osim toga napravio sam da se i one plafonjere iznad zadnjih vrata sada pale kao i one naprijed i nazad.
 
Član
Ima razlike :D


Postavljena kompletna smd rasvjeta unutra .
Osim toga napravio sam da se i one plafonjere iznad zadnjih vrata sada pale kao i one naprijed i nazad.
Super lavic, svaka cast druze! Imao bih pitanje. Koje si sijalice koristio za unutrasnje osvjetljenje?

Kad smo vec kod LED osvjetljenja, imam i problem sa pozicionim svjetlima, jer redovno crkavaju. Moze li neko da mi predlozi neke kvalitetnije? Takodje, sijalice od osvjetljenja mi nekako stoje skroz ukoso (nekako okrenute prema sredini tablice), pa kad stavim LED nekako mi samo sredina tablice osvjetljena.
Ako neko ima rjesenje za bilo koji od mojih problema bio bih mu zahvalan. ;)
 
Član
Za poziciona sam uzimao 2-3 vrste po auto dijelovima sto se prodaju, pa kontao sam naruciti neke kvalitetnije, nema ovo nista. A u tablicama sam imao neke kad sam kupio auto, isto obicne. E sad, problem mi je sto nekako stoje ukoso, ne kontam kako ih ispraviti sve i da kupim druge sijalice :/
 
Član
SIjalice u tablicama inače stoje ukoso, ne možeš ispraviti. Ja sam našao SMD pločice na ebay-u i to bolje izgleda, ali moraju se baš uske naći, zbog kućišta. A nešto možda nije u redu ako crkavaju, možda ti napon nije dobar. A uzmi SMD LED pa probaj.
 
Član
E pa narucicu na ebay-u onda te SMD za sve. Mislim da je napon ok, 14.3V puni. Hvala druze na odgovoru ;)
 
Član
Za unutarnju rasvjetu ,tablice i pozicije sam stavio ove:



A za podnu rasvjetu sam stavio ove:



@ Avicii hvala za pohvale
 
Top