peugeot 307 sw

peugeot 307 sw

Član
Evo malo da se osvjezi garaza.malo se radilo ,al nista strasno.Promijenjene spone,kugle ,krajnice i stabilizatori,ociscena kompletna unutrasnjost aktivnom pjenom i na kraju palo je i poliranje ,a osim toga uklonjen i celulit sa zadnjice.





Uploaded with ImageShack.us

Sada zadnji kraj djeluje mnogo cisce bez brojki i slova
 
Član
super si kolega "ogulio".. ne primjeti se da je ista bilo prije :icon_biggrin:
jos presvuci crnom folijom "ono malo limenog" krova sto imas i bice predobro ;)
 
Član
Hvala jaraniko,a folija hm:icon_rolleyes:dobra je ideja samo nekako nisam siguran kako ce bas izgledati,ustvari kako ce ispasti,malo me strah sta i kako sa antenom, bojim se da nece pustati vodu poslije,al za sada neka ga ovako pa kad skupim hrabrosti za to mozda i uradim.U svakom slucaju hvala na dobrom prijedlogu;)
 
Član
nista drug, taman kad budes ugradjivao ovu skrivenu antenu sto si govorio, onda pukni foliju pa ako ne bude valjalo uvjek je mozes skinuti :cool:
 
Član
Jesu li mu ovo fabricki parking senzori ? Nekako mi cudno izgledaju, il' je mozda zbog ugla pod kojim je slikano. Zuti izgleda odlicno, pogotovu odkako si skinuo nazad oznake! Samo naprijed ;)
 
Član
Reflex je napisao(la):
Jesu li mu ovo fabricki parking senzori ? Nekako mi cudno izgledaju, il' je mozda zbog ugla pod kojim je slikano. Zuti izgleda odlicno, pogotovu odkako si skinuo nazad oznake! Samo naprijed ;)

Da to su fabricki.Da ti iskren budem i meni cudo,odnosno malo ruzno izgledaju ali zato odlicno rade svoj posao.Parkirati mozes u 10 cm bez problema.
 
Član
Dobar PUG :) A super je ta antenica od 607 ice..vjerovatno cu i ja gledati to nabavit da ne vadim ovo postolje "fabricko" :) ;);) Sretno u daljim radovima. ..
 
Član
Posto dugo nista nisam pisao samo da javim da SW i dalje ide bez ikakvih problema,
ako izuzmemo sto su cetkice otisle na motoru ventilacije.Njih sam zamijenio a ujedno kada sam ga vec skinuo ukinuo sam onaj djek sto ide na reostat koji je pravio probleme
i zice direktno zalemio na pinove reostata tako da sam miran sto se toga tice.A osim toga stavio sam SMD pozicije u farove i to je to sto se tice SW .Nekih planova ima pa cemo o tome drugom prilikom.
Za sada je samo toci i vozi.;)

Alen_7 je napisao(la):
Dobar PUG :) A super je ta antenica od 607 ice..vjerovatno cu i ja gledati to nabavit da ne vadim ovo postolje "fabricko" :) ;);) Sretno u daljim radovima. ..

Hvala prijatelju ;)
 
Top