peugeot 307 sw

peugeot 307 sw

Član
superbenzema9 je napisao(la):
Moje slijedece auto ce biti sa panorama krovom :) nejverovatno kako je lijepo :)

Svaka ti cast na auto :) ja ovo ne bih puno radio, jer on je vec sam od sebe napravljen :) sve imas sto ti treba :)

A ako budes tu unutra rasvjetu :) javi mi se gdje si kupio i to da znam ..

Sretno druze, presao puno kilometara !
Hvala jaraniko,a sto se rasvjete tice nisam mislio nista posebno,mislio sam negdje naci one lampe sto dodju na krovu u autu pa ih negdje fino postaviti da se nemogu vidjeti a da osvjetljavaju prostor za noge na podu.Za naprijed vec imam ideju a za nazad moram vidjeti negdje ispod prednjih sjedista postaviti.
 
Član
ako mi vjerujes da sam istoga trebao uzeti! iste boje, samo iz Litvanije bio spalo mu grana na panoramo sajbu i haubu! susjed ga radio i extra je ispalo samo je ona harmonika malo u k.... bila sva se isavijala! vlasnik je tada mnogo para trazio za njega i mislim da je benzinac bio! auto mi se pravo svidilo ali nisam imao toliko love!

auto ti je stvarno prelijepo ja da sam ga sebi kupio mislim samo da bi ga u pod spustio! navratim ti sutra mozda pozz
 
Član
eldin84 je napisao(la):
Boja extra oprema extra Autoti je samo tako;)
Hvala Eldine :icon_smile:


mario_vts je napisao(la):
ako mi vjerujes da sam istoga trebao uzeti! iste boje, samo iz Litvanije bio spalo mu grana na panoramo sajbu i haubu! susjed ga radio i extra je ispalo samo je ona harmonika malo u k.... bila sva se isavijala! vlasnik je tada mnogo para trazio za njega i mislim da je benzinac bio! auto mi se pravo svidilo ali nisam imao toliko love!

auto ti je stvarno prelijepo ja da sam ga sebi kupio mislim samo da bi ga u pod spustio! navratim ti sutra mozda pozz
Znam da si htio kupiti ,sjecam se da si bio kod mene i razgovarali smo o tome.A o spustanju ,ako hoces iskreno, ne razmisljam niti smijem o tome razmisljati zena mi bi me u top strpala hahaha
 
Član
Kao sto sam i rekao da cu uraditi tako sam i uradio.Napravio sam rasvjetu za pod naprijed.






Uploaded with ImageShack.us

Mozda se ovako i ne vidi bas najbolje jer je bilo jos sunca napolju ali zato je po noci odlicno.A kada se ocisti auto onda jos bolje izgleda:lol::lol::lol::lol:
Za sada sam uradio samo naprijed a za nazad jos nisam skontao gdje ugraditi sijalice ispod prednjih sjedista da se nevide kao i kablovi.:icon_question:
Pa ako neko ima nekakav prijedlog samo naprijed
A uskoro cu uslikati po noci i postaviti slike da se vidi kako pravo izgleda
 
Član
hajjj cekamo noc da padne:D..aa mozes ipod tapacirunga uraditi i za zadnje a sto nisi uzeo smd diode ove ti zute to mozda u skladu htio zute kao instrument tabla...super je pug...;)
 
Član
soffa je napisao(la):
hajjj cekamo noc da padne:D..aa mozes ipod tapacirunga uraditi i za zadnje a sto nisi uzeo smd diode ove ti zute to mozda u skladu htio zute kao instrument tabla...super je pug...;)
Hvala prijatelju, a smd diode idu kada sve zavrsim;)
 
Član
Iskreno, sve čime se smanjuje funkcionalnost na autu je meni bezveze, tako i skidanje šteka. Da ne pričamo da ako lopov hoće da ti ukrane nešto iz auta, razbiće ti prozor umjesto da ošteti bravu. Plus, ko god ti sjeda u auto, ti mu moraš otvarati vrata.

Gepek je fin, ali bez ovog velikog lava bih ja.
 
Član
Kolega za pocetak uradi ovo na gepeku ali bez ove naljepnice :cool:
ukidanje brava po meni nije za ovu vrstu auta...
pozzzzzz;)
 
Član
nemoj se nista zajebavat oko brava i to ovako mu je super, jedino spustanje i sire gume....od ukidanja ukini antenu sa krova :lol:
 
Član
Ma ovo sam onako razmisljao u kojem smijeru da idem i kako bi izgledalo,a najbitnije od svega mi je Vase misljenje.
@ mara : u pravi si :lol::lol: i ja sam to tek kasnije skontao:lol::lol::lol:
@vozdrulja:sto se lava tice on ne ide ,ali ove brojke i slova ce ici sa gepeka(i onako je spala boja sa njih pa ruzno i neuredno izgledaju)
@edin.m: hvala prijatelju

saledoboj je napisao(la):
nemoj se nista zajebavat oko brava i to ovako mu je super, jedino spustanje i sire gume....od ukidanja ukini antenu sa krova :lol:
Dok malo iscejfim ovu antenu nisam je davno stavio pa ce ici ona sa krova al cu morati onda vidjeti kako i sta napraviti sa unutrasnjom (skrivenom) antenom,mozda od 607, nesto na ovaj fazon



Uploaded with ImageShack.us
 
Top