Peugeot 307 ST-Tuning

Peugeot 307 ST-Tuning

Član
druze,auto je super,nema sta,a zar te 307-ice ne postoje u nekoj gt verziji,sve neki Hdi-ovi, jos samo da je neka zver ispod haube,pa zmaja nemoj ni dirati,sve u svemu,slabo gde mozes se videti ovako dobro odradjen peugeot..srecno u daljim radovima :)) pozz
 
Član
PassatB3 je napisao(la):
druze,auto je super,nema sta,a zar te 307-ice ne postoje u nekoj gt verziji,sve neki Hdi-ovi, jos samo da je neka zver ispod haube,pa zmaja nemoj ni dirati,sve u svemu,slabo gde mozes se videti ovako dobro odradjen peugeot..srecno u daljim radovima :)) pozz

He he ja sam svoga kupio 2002 god. novoga i to kao obiteljsko auto.
Hvala na pohvalama, još će se raditi na njemu...
Pozdrav
 
Član
Braca po boji hehe.
Svaka cast za auto i ulozen trud.
I nek' si uklonio onog zmaja sada je mnogo ljepsi....;)
 
Član
ma gdje ces ga vise u pod,,nego ja bi sad trazio jace felge od tih sto imas vec i mozda za nijansu vise..;)
 
Član
Ma i meni je bolje bez zmaja, al gledajte sad ja taman skinija zmaja i sve napravia i dođem u bihać na natjecanje, dođe neka cura i pita jel ti voziš ovo auto? Ja kažem da, ona gleda dođe do zada i pita a di je onaj zmaj šta si ima? Ja kažem skinia ga, a ona meni ma ništa onda, odmahne rukom i ode. Ja reka sam sebi pa ti skidaj zmaja budalo!
Ovo je samo dokaz da svako ima svoj ukus. (i da mi je bilo pametnije pričekat još koji dan sa skidanjem zmaja :) )

soffa je napisao(la):
ma gdje ces ga vise u pod,,nego ja bi sad trazio jace felge od tih sto imas vec i mozda za nijansu vise..;)

Ma još bi ga moga spustit al to više ne bi graničilo sa zdravim razumom jer ne znam di bi ga onda moga vozit, a ni u garažu ne bi moga uči.
Šta se tiče felgi moje mišljenje je što veče to bolje, al za sada ove ostaju nije 17" baš malo, a i ipak su OZ Adrenalina black i baš su po mom guštu i mislim da se odlično uklapaju u cijelo auto.
Sad na red dolazi utrašnjost u boji ili koži, tapeciranje sjedala u kožu i lambo doors. Lipo pomalo kako i koliko budem u mogučnosti.
Pozdrav
:)
 
Član
svaka cast,inspirisan sam ovim radom,mozda po meni ima nekog i viska uradjenog posla ali je dobar,eto ako mozes samo da mii odgovoris gdje si zbavio ove obrve na farovima ?;):123:
 
Top