Peugeot 307 ST-Tuning

Peugeot 307 ST-Tuning

Član
Hvala svima na pohvalama!!
A šta ste se uvatili zmaja? U biti je ispucao kit tamo gdje je bilo za otvarat gepek pa da ga ne bojam opet sam naljepio zmaja.
Riješit ću i to, samo pomalo...Imam ja u planu još svašta nešto radit na njemu ali sve u svoje vrijeme.
 
Član
meni se svidja kako je uradjen, taman je mjera sa ovaj stil tuniranja, a posebno mi se svidja jedan detalj koji dosta znaci u ovom stilu tuninga a to je ova mrezica na branicima, obicno ljudi stave ono sto se u raji zove "mreza od kokosinjca" pa onda auto izgleda ruzno i jeftino, al ova tvoja izgleda pravo dobro i daje notu ozbiljnosti i kvaliteta. to su sve detalji koji dosta znace. svaka cast jos jednom i samo naprijed ;)
 
Član
prve slike kad sam vidio tesko da bi reko da je lijep i sa stilom one obrve i branik ali sa foliom i farovima si pogodio pravo..i kao sto svi govore zmaj skidaj zmaja i ovi pragovi mi se nikako ne uklapaju uz auto..imas google pa pogledaj koji najbolje odgovara 307-ici...na neki nacin mi se i svidja a na neki i ne...ali svako ima svoj stil i sretno u daljim radovima...;)
 
Član
Po mom misljenju ako umesto zmaja uradis mat gepek kao i haubu bice super, eventualno mi ovaj spojler ne ide. A sto se tice prednjeg dela, uklopio si ga vrhunski;)
 
Član
zvoni auto,samo ekstremno :cool:
sta bi sa obrvama za farove?? imas li namjeru vracati?
bas agresivno sa njima izgleda :icon_biggrin:
 
Član
E lijepo je i ovo vidjet da ne furaju svi german stile :cool:;)
Ovo kad vidis uzivo imas osjecaj da je preslikano auto iz need for speeda :cool:

Samo zmaja ovog skloni kao sto ti i rekose nadji neku drugu varijantu ;)
 
Član
soffa je napisao(la):
prve slike kad sam vidio tesko da bi reko da je lijep i sa stilom one obrve i branik ali sa foliom i farovima si pogodio pravo..i kao sto svi govore zmaj skidaj zmaja i ovi pragovi mi se nikako ne uklapaju uz auto..imas google pa pogledaj koji najbolje odgovara 307-ici...na neki nacin mi se i svidja a na neki i ne...ali svako ima svoj stil i sretno u daljim radovima...;)

Ovi pragovi su komplet sa prednjim i zadnjim, ako malo bolje pogledas vidjeti ces da se nastavljaju tj. isti su kao i donji dio prednjeg branika. Al svatko ima svoj ukus. Umjesto zmaja ide ili crna mat ili u boju auta.

pioneer_09 je napisao(la):
extremni tuning :cool::cool: Samo tako nastavi i daj nam još slika;)

Puno Hvala,al po meni ima tu jos posla da bi bio bas extremni tuning.:icon_smile:

7OZ je napisao(la):
tuning.st je napisao(la):
Da cure mogu dobacivati: "Aaaalooooo zmaju" :lol::lol::lol:

:lol: :lol: :lol:
Super autić
Hvala! Bio s njim u bihacu osvojio prvo mjesto u stylu i db-u i mogu ti reci najluda zabava!!! Pivo đabe, ekipa luda, a cure za 5!!:cool::lol:


dellas je napisao(la):
Po mom misljenju ako umesto zmaja uradis mat gepek kao i haubu bice super, eventualno mi ovaj spojler ne ide. A sto se tice prednjeg dela, uklopio si ga vrhunski;)

Hvala prijo, bit ce gepek u mat crnoj ili boji auta jos ne znam. Ajde recite sta vi mislite sta bi bilo bolje!?

Shelby je napisao(la):
zvoni auto,samo ekstremno :cool:
sta bi sa obrvama za farove?? imas li namjeru vracati?
bas agresivno sa njima izgleda :icon_biggrin:
Hvala!;)
i meni s obrvama izgleda extra al puno pokrivaju farove pa se angel eys ne vidi bas najbolje. malo cu ih smanjiti i onda vratiti.:icon_smile:


adi187 je napisao(la):
E lijepo je i ovo vidjet da ne furaju svi german stile :cool:;)
Ovo kad vidis uzivo imas osjecaj da je preslikano auto iz need for speeda :cool:

Samo zmaja ovog skloni kao sto ti i rekose nadji neku drugu varijantu ;)

Hvala!!!! To je to...:cool::lol::cool:;)
 
Top