Peugeot 306 by DDaarriioo NOVE SLIKE

Peugeot 306 by DDaarriioo NOVE SLIKE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Peugeot 306 1.6SX

DDaarriioo je napisao(la):
robyby89 je napisao(la):
Extra je! ;) ;) Nisam ni vidio da si ga spustio. Razlika je sada je puno bolji! Ovo vratio opet 17-ke?

neki dan ga konacno spustio... a one celicne su bile samo par dana... ne mogu ga onako gledati... ocajno mi izgleda...:icon_smile:

hahaha...dobar si...meni bi sutra trebala doci neka musterija iz Mostara zagrijan je covjek pa ako prodam focusa kupicu 307-icu HDI :icon_smile:
 
RE: Peugeot 306 1.6SX

robyby89 je napisao(la):
DDaarriioo je napisao(la):
robyby89 je napisao(la):
Extra je! ;) ;) Nisam ni vidio da si ga spustio. Razlika je sada je puno bolji! Ovo vratio opet 17-ke?

neki dan ga konacno spustio... a one celicne su bile samo par dana... ne mogu ga onako gledati... ocajno mi izgleda...:icon_smile:

hahaha...dobar si...meni bi sutra trebala doci neka musterija iz Mostara zagrijan je covjek pa ako prodam focusa kupicu 307-icu HDI :icon_smile:

ajd nek je sa srecom da ga prodas... ma svidjaju se i meni 307 HDI
nisam ljubitelj dizela al HDI moze.... :icon_smile:
 
Član
RE: Peugeot 306 1.6SX

DDaarriioo je napisao(la):
robyby89 je napisao(la):
DDaarriioo je napisao(la):
robyby89 je napisao(la):
Extra je! ;) ;) Nisam ni vidio da si ga spustio. Razlika je sada je puno bolji! Ovo vratio opet 17-ke?

neki dan ga konacno spustio... a one celicne su bile samo par dana... ne mogu ga onako gledati... ocajno mi izgleda...:icon_smile:

hahaha...dobar si...meni bi sutra trebala doci neka musterija iz Mostara zagrijan je covjek pa ako prodam focusa kupicu 307-icu HDI :icon_smile:

ajd nek je sa srecom da ga prodas... ma svidjaju se i meni 307 HDI
nisam ljubitelj dizela al HDI moze.... :icon_smile:

Vidjecemo sutra...ma 2.0 HDI 110 sve zvidji heheehhe a treba meni dizel...voza ga i stara nekad na poso a ja na fax idem stalno puno se voza :123:
Vidi mi u garazi sta su mi uradili idioti u subotu... :icon_mad:
 
RE: Peugeot 306 1.6 xs

ev nest novih slikica... :icon_smile:

ovo je jednog dana ispred skole...
1255cc73.jpg


c836354b.jpg


a ovo je malo photoshop... kontam felge farbati.... al jos nisam odlucio da li da farbam ili ne... :icon_smile:
c9b3c718.jpg
 
Član
RE: Peugeot 306 1.6 xs

Sto da ne?;) Malo promjene nije na odmet, a ako ti dosadi, lako je opet na staro.;)
 
Član
RE: Peugeot 306 1.6 xs

extra je pug,kultura,nije puno radjeno a premocno izgleda,to je tesko postici
ja ne bih dirao felge;)
 
RE: Peugeot 306 1.6 xs

hvala svima.. ma nezznam kako ce u stvrnosti izgledati, da li cu moc rub ofarbati.... sad za sada sam odlucio da bude kako jest, pa vidjet cu za koji mjesec... :icon_smile:
 
Član
RE: Peugeot 306 1.6 xs

nemoj ostavi ga..men se jako svidja ovako...a ove felge mu pravo leze..nek stoji kako stoji ..;)
 
:icon_smile:
hvala Vam svima...
kontao sam sta novije uzimat pa je ovaj na prodaju....:icon_confused::icon_question:
 
pozz... moze lock ove teme... kupljeno novo vozilo... rijec je o 206-ici, pa bi otvorio novu temu.... (ako nije problem):icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top