Peugeot 306 by DDaarriioo NOVE SLIKE

Peugeot 306 by DDaarriioo NOVE SLIKE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Peugeot 306 1.6SX

Joooooj frendu ee sta da kazem sem odlican pug :) pre pre dobar :D felge su sjele maximalno .. A onaj naslonjac za ruku jel univerzalan :D i sta mislis bili se mogo ugradit na 206-icu:cool:;)
 
RE: Peugeot 306 1.6SX

drug, naslon je univerzalan, a mislim da moze i u 206...

a sto se tice auta, sad sam upravo dasao iz garaze, bilo je malo spustanja naprijed... sad konacno nije ''koza''.... extra lezi na cesti... ali ce slike biti mozda sutra...:icon_smile:
 
RE: Peugeot 306 1.6SX

evo kao sto sam i rekao bilo malo spustanja... meni auto fenomenalno izgleda....
2c260d45.jpg

8e394868.jpg

9a794acc.jpg
 
Član
RE: Peugeot 306 1.6SX

extra pug,pogotovo sad nakon spustanja,pravo dobro izgleda,ove fele su mu samo takve,stoje momacki,svaka cast za auto,predobro je,samo naprijed;);)
 
RE: Peugeot 306 1.6SX

ArminM je napisao(la):
extra pug,pogotovo sad nakon spustanja,pravo dobro izgleda,ove fele su mu samo takve,stoje momacki,svaka cast za auto,predobro je,samo naprijed;);)

Hvala kolega ArminM... sve ga sredujem, a sve razmisljam o prodaji... da uzmem sta novije...
 
Član
RE: Peugeot 306 1.6SX

DDaarriioo je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
extra pug,pogotovo sad nakon spustanja,pravo dobro izgleda,ove fele su mu samo takve,stoje momacki,svaka cast za auto,predobro je,samo naprijed;);)

Hvala kolega ArminM... sve ga sredujem, a sve razmisljam o prodaji... da uzmem sta novije...

ne znam sta da ti kazem,svjestan si da se kod nas ne cijeni nikakva prepravka na autu,koliko god ulozio ne mozes vratit pare,ali ako imas za bolje sto da ne;)
 
RE: Peugeot 306 1.6SX

ArminM je napisao(la):
DDaarriioo je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
extra pug,pogotovo sad nakon spustanja,pravo dobro izgleda,ove fele su mu samo takve,stoje momacki,svaka cast za auto,predobro je,samo naprijed;);)

Hvala kolega ArminM... sve ga sredujem, a sve razmisljam o prodaji... da uzmem sta novije...

ne znam sta da ti kazem,svjestan si da se kod nas ne cijeni nikakva prepravka na autu,koliko god ulozio ne mozes vratit pare,ali ako imas za bolje sto da ne;)

ma ako ko naleti s parama koliko ja trazim sto da ne... a ako ne-neka stoji... stvarno sam ga sredio kako sam zelio inije mi zapelo da ga moram prodati...

(stavio bih smile ali mi nesto nece...hehe)
 
Član
RE: Peugeot 306 1.6SX

DDaarriioo je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
DDaarriioo je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
extra pug,pogotovo sad nakon spustanja,pravo dobro izgleda,ove fele su mu samo takve,stoje momacki,svaka cast za auto,predobro je,samo naprijed;);)

Hvala kolega ArminM... sve ga sredujem, a sve razmisljam o prodaji... da uzmem sta novije...

ne znam sta da ti kazem,svjestan si da se kod nas ne cijeni nikakva prepravka na autu,koliko god ulozio ne mozes vratit pare,ali ako imas za bolje sto da ne;)

ma ako ko naleti s parama koliko ja trazim sto da ne... a ako ne-neka stoji... stvarno sam ga sredio kako sam zelio inije mi zapelo da ga moram prodati...

(stavio bih smile ali mi nesto nece...hehe)

ma auto je extra,stvarno fino izgleda,samo ti njega pazii,cuvaj i odrzavaj,a ako se proda proda se;)
 
Član
RE: Peugeot 306 1.6SX

Stvarno nemam nijednu zamjerku,sve je kulturno urađeno baš onako kako treba,nek je sa srećom dalje.
 
Početnik
RE: Peugeot 306 1.6SX

drug auto je extra,imao sam u porodici 306 1.6 bas je bilo nice auto al je i islo dakle nije bio lijen...a tvoj je extra samo naprijed..i prodavanje zaboravi ;)
 
Član
RE: Peugeot 306 1.6SX

Extra je! ;) ;) Nisam ni vidio da si ga spustio. Razlika je sada je puno bolji! Ovo vratio opet 17-ke?
 
RE: Peugeot 306 1.6SX

robyby89 je napisao(la):
Extra je! ;) ;) Nisam ni vidio da si ga spustio. Razlika je sada je puno bolji! Ovo vratio opet 17-ke?

neki dan ga konacno spustio... a one celicne su bile samo par dana... ne mogu ga onako gledati... ocajno mi izgleda...:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top