Peugeot 207cc

Peugeot 207cc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Tipo16V je napisao(la):
kupujes tu neke pezeo ku***s se a vidi ti u cuke kucice raspala se ... pa jel te sramota :) :) nemozes halalit dasaka malo :p
Cuko nije moj, nemam papire za njega :D - to se najmladji brat brinje o njemu i neda nikome da cacka ista, imao je do sad 4-5 "cukadi" i svaki se zove Bobi hehe.

VR6Boki je napisao(la):
Nek te fino slusa :)

Taj 1.6 THP je sjajna masina, ide super a nesto sitno trosi...
Boardcomputer kaze prosjecna potrosnja na 1.000km = 8,3 litra :cool: - ja kazem taman! :D

Bio sam u subotu u Zenici, mami zenicanima poglede :)
 
Član
LudoA je napisao(la):
Tipo16V je napisao(la):
kupujes tu neke pezeo ku***s se a vidi ti u cuke kucice raspala se ... pa jel te sramota :) :) nemozes halalit dasaka malo :p
Cuko nije moj, nemam papire za njega :D - to se najmladji brat brinje o njemu i neda nikome da cacka ista, imao je do sad 4-5 "cukadi" i svaki se zove Bobi hehe.

VR6Boki je napisao(la):
Nek te fino slusa :)

Taj 1.6 THP je sjajna masina, ide super a nesto sitno trosi...
Boardcomputer kaze prosjecna potrosnja na 1.000km = 8,3 litra :cool: - ja kazem taman! :D

Bio sam u subotu u Zenici, mami zenicanima poglede :)

sto nisi rekao,da izadjem malo vani na kafu,da vidim puga:icon_biggrin:ima jedan u vitezu,isti,vidio ga prije 2-3 mjeseca
 
Član
Ima u Vitezu sivi 207cc cini mi se splitska registracija, nije "odavlen" ;)
A tog sto si vidio "istog"... moguce da si vidio mene, jer cesto znam otici u Vitez na pizzu, kavu u Kaktus ;)
 
Član
LudoA je napisao(la):
Ima u Vitezu sivi 207cc cini mi se splitska registracija, nije "odavlen" ;)
A tog sto si vidio "istog"... moguce da si vidio mene, jer cesto znam otici u Vitez na pizzu, kavu u Kaktus ;)

nemam pojma,bio je parkiran pred jednom kucom 200m iza semafora,pored golfa 5...a na nasim tablama je...
 
Član
LudoA je napisao(la):
Na nasim tablama u Vitezu sam vidio samo 307cc.

ovo je bila 207,znam jer sam blenuo u nju:icon_biggrin: 307 sam vec vidjao,tak da nije nista novo:icon_biggrin: a vidjecu pug kad dodjem u busovacu:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top