Peugeot 207cc

Peugeot 207cc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Uhh... pravi mamo***** :D, zelim ti puno predjenih kilometara sa njim, cuvaj ga kako umijes, auto je bombona ;)
 
Član
Hvala svima.
Vec sam presao nekih 900 kilometara.

Schumi je napisao(la):
Auto je perverzija,pravo atraktivno izgleda.Mogu li ozada normalno sjesti dva covjeka? Zelim ti puno srece,i da na bolje promijenis..
Ako hoces max komociju uz ova isofix sjedista onda zadnja sjedista mogu se zaboraviti, ali kad se pomjere naprijed i spusti krov dva odrasla covjeka mogu se fino ispraviti. Ja bi ga prije nazvao 2+1, jer kad pomjeris suvozacevo sjediste do kraja suvozac opet ima prostora za komociju, a nazad jedna osoba moze fino sjesti.

Death_beat je napisao(la):
Prelijep je, cestitam na izboru.. sretno sa novim autom da te dobro sluzi, i da ga zamijenis kao staro za novo za 208 CC :)
308cc ;) ejh... o tom'-po tom' :)

SamiRX-8 je napisao(la):
Uhh... pravi mamo***** :D, zelim ti puno predjenih kilometara sa njim, cuvaj ga kako umijes, auto je bombona ;)
Hahahahaha!

allroad je napisao(la):
nek je sa srecom :D... fin fin... 150 KS ??? fuufff to ide :D
Pichi Titooooooo :)
 
Član
uze' ga ti drug, prelijep je, nek te dobro sluzi, a ti njega cuvaj....:D
...i jos, pug ti je ludji od tebe ;):D:D
...i jos, kad cu moci pritisnuti dugme da vidim kako se krov sklapa i spusta....:D:D
 

JD.

Član
dobar pravo, nek je sa srecom ;)

jel bijela boja ? na nekim slikama izgleda kao neka bez boja ?
 
Početnik
ah... ponestalo mi je daha...pokusavam ga uhvatiti...

zamisljam dugu plavu kosu, kako leprsa na vjetru, bijeli svileni sal oko vrata, koji viori, dok ovaj ljepotan prelazi neki miran krajolik, trkajuci se sa nekom nebeskom nemani, visoko iznad sebe...

jedna ruka na volanu, druga na njenom koljenu i roy orbison, svjeze izvadjen iz "chargera" (hahahahahahaahh)

ah... uzivaj u voznji...
 
Početnik
kupujes tu neke pezeo ku***s se a vidi ti u cuke kucice raspala se ... pa jel te sramota :) :) nemozes halalit dasaka malo :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top