Peugeot 206

Peugeot 206

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
F5 :)


x6deea.jpg


2hf832w.jpg


n6ri87.jpg


33vogmp.jpg


mltx1g.jpg


sfxu6u.jpg


rsshsk.jpg


23m1kyv.jpg


9fusti.jpg


2ef7v3l.jpg
 
Član
Lep je pug mozda bi mogao jos koji mm dole,da li je auto bio lupan ,ili su ove plastike farbane onaku u plavo?
 
extra fin lavic, slican mom ista boja manja masina...ja sam za sad samo auspuh promjenio, fino ti ovo krilce, jesil ga ti negdje nabavljao???
 
Super Moderator
extra pug.. svidja mi se pravo... i to sto je iz italije nema veze... drug on ako ima servisnu knjigu zna se da je pazen i odrzavan... ni u bosni se ne odrzavaju auta al ipak ima dosta ljudi koji ih odrzavaju ;)
i moj dzip je iz italije i ima sve servise i servisnu knjigu i racune i ko cvoka je... ;);)
drug nek je sa srecom i da te sluzi... mislim da se svi okrecu za njim ;)
 
Član
zerocool152003 je napisao(la):
extra fin lavic, slican mom ista boja manja masina...ja sam za sad samo auspuh promjenio, fino ti ovo krilce, jesil ga ti negdje nabavljao???

doslo je ovako na njemu :icon_biggrin:

allroad je napisao(la):
extra pug.. svidja mi se pravo... i to sto je iz italije nema veze... drug on ako ima servisnu knjigu zna se da je pazen i odrzavan... ni u bosni se ne odrzavaju auta al ipak ima dosta ljudi koji ih odrzavaju ;)
i moj dzip je iz italije i ima sve servise i servisnu knjigu i racune i ko cvoka je... ;);)
drug nek je sa srecom i da te sluzi... mislim da se svi okrecu za njim ;)

upravo to ;) ma joj..ja sam prezadovoljan fakat sto se tice svega i performansi i ocuvanosti tako da..

btw hvala :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top