Peugeot 206 xs

Peugeot 206 xs

Član
Fin pug, zao mi je sto moj nema ovakav krov, ostalo mi je sve full. Kod mene su 15ke felge, jako lijepo se nosi s njima,doduse 50 je profil, ali bi ljepse bilo da je 45
Evo mog, ja zapostavio garazu, ne postam nista, kad stavim spojler osvjezit cu garazuIMAG0876.jpg
 
hey drugari odlicna,ma kakvi odlicna Extra su vam auta!! :D .. Anese svidja mi se Panorama na tvome Pugu,to bas daje lijep izgled autu..ja bih na tvom mjestu uradio ovo:
1-zamijenio zadnje stope stavio bi neke druge u stilu tuning
2-stavio bih 15 alu felge i ofarabao bih ih u crno
3-imas na piku par spojlera koji bi ti opasno stajali
4-unutra bi stavio led diode plave boje (pod volanom sto ide traka)
5-nabavio bi drugi auspuh
6-muziku bi ubacio neki woofer ..ugl ja ovo imam sve u planu na svoj auto staviti pa cemo vidjeti
 
a sory ti si vec nabrojao par stvari sa liste nisam odmah ni procitao gledao sam slike..i zaboravio sam dodati da bih unutrasnjost malo sredio tj par sitnica bih ofarbao ...npr
 

Prilozi

  • IMAG0534.jpg
    IMAG0534.jpg
    383,5 KB · Pregleda: 25
Član
Fin pug, zao mi je sto moj nema ovakav krov, ostalo mi je sve full. Kod mene su 15ke felge, jako lijepo se nosi s njima,doduse 50 je profil, ali bi ljepse bilo da je 45
Evo mog, ja zapostavio garazu, ne postam nista, kad stavim spojler osvjezit cu garazu

U tebe pug ima bas finu opremu i motor mozes ti ici bez problema na felge 16, da bas ti kao i meni fali ovaj spojler puno ljepse izgleda sa njim :)
hey drugari odlicna,ma kakvi odlicna Extra su vam auta!! :D .. Anese svidja mi se Panorama na tvome Pugu,to bas daje lijep izgled autu..ja bih na tvom mjestu uradio ovo:
1-zamijenio zadnje stope stavio bi neke druge u stilu tuning
2-stavio bih 15 alu felge i ofarabao bih ih u crno
3-imas na piku par spojlera koji bi ti opasno stajali
4-unutra bi stavio led diode plave boje (pod volanom sto ide traka)
5-nabavio bi drugi auspuh
6-muziku bi ubacio neki woofer ..ugl ja ovo imam sve u planu na svoj auto staviti pa cemo vidjeti
Hvala drug na savjetima ali sam vec zamislio u kojem pravu trebam ici. :)
Fin pezo, odlicna oprema,sretno s autom! i ovaj motor za svoju snagu fino ide
On jako fino izgleda i na 15, ove sa crnog su 16 ili je fotosop jer mislim da one nisu dolazile kao 17. Ima gara ako se sjecas od Marka onaj plavi sređeni pug,on je imao 15 pa je meni bio jedan od ljepsih sto se vozao,tako da ne treba ici dalje od 16,a i patnja mu je.
Da znam kako je izgledala Markova 206 nesto slicno sam i ja kontao. :)
 
Član
da te prvo pitam , šiber kakav je pušta li ? ako ne pregledaj po forumima njihova boljka je to i prevencije radi zastitis se! drugo neko postavio ouragan felge 17 ne postoje phoshop je, i nemoj da ti neko prodaje 17 za pug nije za nase ceste osim ako zelis lijepo auto na parkingu , za voznju nije! i trece samo polako :) dobro došaoo u familiju
 
Top