Peugeot 206 xs

Peugeot 206 xs

Član
Peugeot 206 1.4 55kw. U planu staviti neke alu felge, krovni spojler, srediti osvijetljenje unutra i dubinsko pranje (prosli vlasnik vjerovatno imao malu djecu pa su bas zamazala auto bilo je ostataka cokolade po sicevima zvaka i bombona zaljepljenih po etisonu prostiracima)
qosQVBF.jpg

nSU94tO.jpg

0dAD9sZ.jpg

GGbYsFy.jpg
 
Član
Kakve crne 17, mnogo je. Ima li ista opreme?
Sad ne znam sta je osnovna oprema u 206 malo sam gledao po forumima na xs su blatobrani siri i branici su drugaciji malo pored toga el podizaci, el retrovizori, servo, abs, preklopiva klupa 2/3 - 1/3, ima onu rucicu ispod brisaca za radio i 6 zvucnika, centralno i daljinsko. Znaci nista specijelno.
 
Poslednja izmena:
Član
U vratima naprijed pozadi u tapacirungu i pored retrovizora to sam procitao u papirima vjerovatno se to 6 zvucnika odnosi i na visokotonce.
Preuzeto sa hr foruma ovo je valjda osnovna oprema
1. URBAN - Osnovna oprema :

• Servo upravljac
• Klima uredjaj rucne prilagodbe
• Zracni jastuk za vozaca
• Isofix pricvrscivanje straga
• Straznji nasloni za glavu
• Predoprema za radio s 2 zvucnika
• 3 sigurnosna pojasa straga s 3 tocke hvatista
• Prednji elektricni podizaci stakala
• Centralno zakljucavanje vrata na daljinsko upravljanje visoke frekvencije
• Automatsko zakljucavanje vrata u voznji
• Preklopiva straznja klupa



2. sporty

• 2 zracna jastuka
• ABS
• Klima uredjaj rucne prilagodbe
• Elektronicki raspodjeljivac sile kocenja
• Isofix pricvrscivaci straga
• Prednji elektricni podizaci stakala
• Putno racunalo
• Autoradio CD RD3 s komandama na upravljacu i 6 zvucnika
• Prednja sportska sjedala
• Elektricno podesiva i grijana vanjska ogledala
• Automatsko zakljucavanje vrata u voznji
• Svjetla za maglu
• 3 naslona za glavu straga
• Prednji sportski odbojnici
• Ukrasne letvice u boji karoserije
• Preklopiva klupa 2/3 - 1/3
• Mreza za prtljaznik
 
Član
E to da, znam da ima 4. Muzika je ta u njemu sasvim dovoljna, ne znam da li je ista posto ja imam i CD Changer u gepeku dodatno fabricki koji ne koristim.
 
Član
E to da, znam da ima 4. Muzika je ta u njemu sasvim dovoljna, ne znam da li je ista posto ja imam i CD Changer u gepeku dodatno fabricki koji ne koristim.
Da pogotov bass ja sam izbacio fabricki radio a ubacio kenwood, sto se tice felga 15 ili 16, 17 bi bila bas patnja na njemu a i cuo sam da im je osjetljiv ovjes.
 
Član
Iskreno, sto se tice trapa, torziju sam na 220k reparirao preventivno i do sad zamjenio 2 stabilizatora koji su 25KM. Nista nisam radio drugo. Ako je to puno za 235k km, onda ne znam sta je malo i jeftino.
 
BHT Ovisnik
Fin pezo, odlicna oprema,sretno s autom! i ovaj motor za svoju snagu fino ide
On jako fino izgleda i na 15, ove sa crnog su 16 ili je fotosop jer mislim da one nisu dolazile kao 17. Ima gara ako se sjecas od Marka onaj plavi sređeni pug,on je imao 15 pa je meni bio jedan od ljepsih sto se vozao,tako da ne treba ici dalje od 16,a i patnja mu je.
 
Top