Peugeot 206 RC line

Peugeot 206 RC line

Član
Koja je aplikacija da si skinem na fon?
I naravno odlican ti auto, svidja mi se fabrika i smjer u kojem ides;)
 
Član
pozzz brate svaka cast za vozilicu i da te pitam jesu ti ove felge Alessio Spider jos u zivotu i koliko su kesa,,,,veliki pozzz!!!;););)
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Koja je aplikacija da si skinem na fon?
I naravno odlican ti auto, svidja mi se fabrika i smjer u kojem ides;)

ima samo za iPhone i Blackberry Storm, za iPhone mozes preuzeti sa iTunesa..

hvalaa trudim se :D


mooamer je napisao(la):
pozzz brate svaka cast za vozilicu i da te pitam jesu ti ove felge Alessio Spider jos u zivotu i koliko su kesa,,,,veliki pozzz!!!;););)

hvalaaa..a alessio sam prodao kad sam kupio ove 17"

poz
 
Član
kapetanov dnevnik #864

ako je vjerovati dynolicius aplikaciji za iphone skinuo sam vrijeme 402 na 17.190
samo sto sam glupan pobrisao rezultate pa ne mogu sad pokazati kao prije

a vozio sam ovako :D

f4fpza.jpg


sava s3, nisam imao druge a htio sam samo da vidim vrijeme bez 17"

nastimao sam i parametre za HP i vecinom mi je pokazivao 109KS jednom cak i 111KS :D

ako se ne proda mozda pug jednog dana bude ovakav

2yvkwle.jpg
 
Član
Jesi sam u autu bio?
Meni je više od 1s sporiji do 100 kad sam testirao sa burazerom koji ima ~ 85kg i tu je oko 10s.
Evo i klip, pa vidi:
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GpRX_KEJgx4[/video]

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=87ynvUFFNsU&feature=related[/video]
 
Član
vozio sam sam i sa suvozacem razlika mozda pola sekunde.

mjerio sam i ja odokativnom metodom pa sam vozio svaki put koliko sam htio, rez 10.5 ja ono "ma pritisnuo sam kasnije ovo je 10.2" i tako..
 
Član
svaka cast za pezoa vidim fats se samo fabrike i to je dobro zato ti postavljam ovu sliku jer ne bi bilo lose da narucis ove folije sa strana samo da pise 206RC kao na ovom ali u crnoj verziji...;)
slika811920110513064349.jpg
 
Član
Pug vrh ... svidja mi se nenormalno .. grelje li te felge ..vidim da je spusten i ja sam mislio te staviti na svog ..ali trazim i spojler taj zadnji i gdje mogu naci tu naljepnicu RC
 
Top