Peugeot 206 RC line

Peugeot 206 RC line

Član
hvalaa :cool:

Instalirana dyno test aplikacija na iPhone koja pomocu ugrađenog akcelometra u iPhoneu moze mjeriti 0-100, 402, G-sile ala G-Tech :D

Po zeperfs podatcima fabricki ide 16.9 na 400m

2s79eaf.jpg


trebam jos da ustimam neke parametre, pa mjerenjee :p

180814_1850297626326_1507305628_32046228_674034_n.jpg
 
Član
kako je lijep majko mila, bogami ove fele koje su sada na autu najljepse stoje, fino si ga sredio, odlican bogami
nisu mi se pugici prije svidjali kao sada, valjda zato sto svaki kojeg sam vidio bio je antituning, ovaj tvoj je bas mjera
na nekom drugom auto ove lexus style stopke bi 100% kvarile izgled auta, ne stoje ni tebi bas bas najbolje,ali makar ne kvare dojam auta
jos jednom sve pohvale, odlican je auto;)
 
Član
hvala ti drug puno, malo je falilo da ne kupim felge jer su mi bile skupe a kad sam vidio da u HR prodaju same felge za vise para odma sam ove pazario i nisam se pokajao :D i meni stopke nekad izgledaju fuj nekad mi se svidja kako stoje, a pogotovo navece ali cu ih mijenjati ili sa ledicama ili oem stopkama ph2..hvala tebi jos jednom :cool:
 
Član
Oko godinu dana znam ovaj auto i prelep je, malo je reci da je dobar.... bas predstavlja utemeljenje "skolskih" smernica sredjivanja ovog modela (izuzev stopki mada je i to fazi rada). Auto nije redizajn (faza 2) ona se proizvodila od druge polovine 2003. godine, ovo je XS, mada ima sve delove sa ph 2 izuzev stopki, lajsne na gepeku i sacaste plastike na prednjem braniku.
 
Član
hvalaa deez zacrvenio sam se :cool: zao mi sto ne uze ona sjedista :/ i ako naletis na ph2 stopke zovii :D


malo današnje vožnje..probio klasu 18 :lol:

dc7new.jpg


ka5kav.png


2znocif.png


moram skontat sto mi ne pokazuje iste rezultate ko na dijagramu :icon_rolleyes:
 
Član
Koji je ovo program? Ja sam sa saxom 1.4 75ks postizao bolje vreme od ovoga...Ovaj peugeot navodno treba 16.9 da ide, nije mi jasno da je ovoliko sporiji:icon_confused:
 
Član
ne idu 17" na 1.6 sa 215 dimenzijom i da vozis 402m :icon_biggrin: i nikako da startam kako treba. zato i postavljam ove rezultate kasnije cu da stavim 15" felge i odradit par krugova pa cu da vidim..moze sigurno bolje od fabrike :icon_biggrin:
 
Član
druze eksta pug stvarno kulturica...samo jedan detalj mi je zapao za oci ako vec pravis "fabrickog 206"a to su stopke...nzm jesu lijepe,ali meni one fabricke su vrx
 
Član
DJ_M4rko je napisao(la):
Druze moj ako ti nevaljaju sicevi imam ja stare za prodat cjena solidna

Ma valjaju meni i ovi moji, profilisana su i fino ocuvana, nego sam mislio kozu pa zato :D


memi je napisao(la):
druze eksta pug stvarno kulturica...samo jedan detalj mi je zapao za oci ako vec pravis "fabrickog 206"a to su stopke...nzm jesu lijepe,ali meni one fabricke su vrx

hvala ti ;) sređujem ga da bude RC line fali jos detalja i dijelova koje cu nadam se da zamijenim a među njima su i stopke definitivno
 
Top