PEUGEOT 206 BLUE

PEUGEOT 206 BLUE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: PEUGEOT 206

evo upravo sam pricao sa kolegom koji se bavi limarijom i farbanjem pa cu ubrzo farbati lajsne na vratima i karambolke ovaj crni dio i retrovizore u boju auta tako da ce onda biti jos ljepsi i bolji...kad bude gotovo postavim slike...poz svima
 
Član
RE: PEUGEOT 206

Auspuh mu je legao fantasticno, ko top je, jos kad to sve ofarbas bice za primjer ;)
 
RE: PEUGEOT 206

evo jos koja slika friskih nakon pranja auta...i evo naj novija slika auspuha sa pogledom iz misije perspektive hehe
r1wg0o.jpg
2r7wx8l.jpg


2wfqs9f.jpg
 
RE: PEUGEOT 206

__________________________________________________________________
evo kao sto sam reko ofarbat ove lajsne i karambolke sve sto je crno u boju auta...znaci ofarbane lajsne sa strane, crna plastika na prednjoj i zadnjoj karambolci, plastika koja dodje na gepeku povis tablica i vanjski retrovizori...evo slika od radova u toku a sutra ce biti sve gotovo pa ce biti slike sa ugrađenim dijelovima a jos ce bit i rucke ofarbane
9bjfw2.jpg

2qj9ixw.jpg

6tmgav.jpg

3150qyq.jpg

ogw2zs.jpg

wlrtkx.jpg

212en88.jpg
 
RE: PEUGEOT 206

e pa evo ga ljudi napokon...sjb se sa ovim tinypic pola sata za jednu sliku da uploaduje...neki problema ima...ali evo potrudio sam se da ipak sve ukljucim...evo slika ljudi a samo mogu dodat da kad sam ga vidio da sam dozivio orgazam...boli glava avutooo...kako su karambolke odradjene izgleda dosta vise kao da je spusten...evo ove slike gdje je jos uvijek cisto su od jarana on je to sliko tek kad ga je ispoliro a ove ostale sam ja al se tad vec isprljao... prokleta kisa

2cwt02c.jpg
2r2xbu8.jpg

2qkklu0.jpg
27x2owk.jpg

2m3gzuo.jpg
2v0o012.jpg

28lazad.jpg
353cz7d.jpg

20kyko6.jpg
3eo1j.jpg

1zgt3lu.jpg
294j9s9.jpg

24df2fb.jpg
29lza13.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top