Peugeot 106 vs Bmw M5

Peugeot 106 vs Bmw M5

Legend
Ovo je merak, kad ubijes levata sto ima znacku M i misli da je svu pamet svijeta popio hahaha :D
 
Legend
Zar pisem tebi ?
Molim te da svoje subjektivno misljenje ostavis za sebe.
Uz duzno postovanjem M diviziji, ja imam ocigledno drukcije stavove .
 
Član
Pa nije ovo privatni chat :) cuj levat sa znackom M , e pa idem ja potpisat gdje god treba da sam levat i pokupio svu pamet svijeta. O kakvom ti postovanju pricas kad pljuujes tako po M-u .
Razumijem ja sta hoces reci ti da sa 106 posramis bmw m5 ali molim te lijepo izrazi se lijepo , a ne da su ljudi levati ccc
 
Legend
Pa nije ovo privatni chat :) cuj levat sa znackom M , e pa idem ja potpisat gdje god treba da sam levat i pokupio svu pamet svijeta. O kakvom ti postovanju pricas kad pljuujes tako po M-u .
Razumijem ja sta hoces reci ti da sa 106 posramis bmw m5 ali molim te lijepo izrazi se lijepo , a ne da su ljudi levati ccc
Vi dijasporci ocigledno brzo zaboravite nas bosanski zargon pa se odmah tako upalite :)
Opusteno druze, ako si me razumio ne znam zasto se palis
pozz
 
Član
Fino sve izgleda, David pobjedi Golijata, ali trebalo bi ovom Pugu još konja. Ovaj M5 je žešći komad njemačkog inženjeringa.
 
Moram priznat da se slabo razvija rasprava, ove teme znaju biti odlične :D

Kako biti objektivan kada je riječ o neserijskim autima, bez obzira šta tko volio ? :)
 
Član
Pa bar ima koliko toliko rasprave ...
Ne znam odakle ti to da sam iz dijaspore il slicno sta ti je? Ovde na forumu ima rinaldov m5 posalji mu poruku da je levat . Bit svega nisi se izrazio kako treba.
Poceo sam ovu temu i da zakljucak stavim svoj, i dalje stojim iza toga da se m5 igra snjim na 140 bi se trebao odvojiti al svaka cast i 106 . Lijep pozdrav
 
Top