Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V-Malo pažnje :)

Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V-Malo pažnje :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Peugeot 106 GTI 1.6 16V + video od o-kraja druge :)

uvjek su me privlacila mala auta a da su extra brza vozio sam cinimi se da je bio 306 xsi tako nesto nemojte zamjeriti ako grjesim uglavnom bio je 20 8v i auto leti ali stvarno nisam znao da postoji ova 106-ica mislio sam da su one sve naj dalje 14 ali me auto inpresioniralo zato drug cuvaj ga valja ga viditi na crti sa necim sto se misli da je jace od tebe ali samo se MISLI haha,i ima tu jos prostora da se jos pojaca
sretno
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI 1.6 16V + video od o-kraja druge :)

Hvala brate.Volim gledati face likova sa bijesnim mašinama,kada mali "crni lijes" prozuji pored njih:D

Nisam ni ja dugo vremena znao za ovog puga.Dok nisam pogledao i pročitao par testova.Izletio je ovaj u gradu i poslje testne vožnje sam ga kupio.Bez obzira što nisam ni bio prodao svog golfa.Dosta su rijetki,nisam još nijednog sreo kod nas.

Što se tiče planova za pojačavanje,nemam nikakvih.Ovo mi je jedino auto,svaki dan se vozi,fax,izlasci...Bitno mi je da je svaki dan u pogonu i da traje...;)

Hvala još jednom;)
 
BHT Ovisnik
RE: Peugeot 106 GTI 1.6 16V + video od o-kraja druge :)

fina pug,viđoh na pisti kako ide,danas ga gledam peksin,piše pežo,et ti kažeš pežot :D uglavnom mnogo dobar,samo redovno ga peri:D
 
Legend
RE: Peugeot 106 GTI 1.6 16V + video od o-kraja druge :)

joj druze svaka cast heheh , pogledah ovaj clip , nisam znao da moze ovako ici ....zmaj mali nema sta ;)
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI 1.6 16V + video od o-kraja druge :)

Hvala na komentarima;)

To je mali crni lijes,kako ga odmila moja stara zove:D:lol::lol:
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI 1.6 16V + video od o-kraja druge :)

Mislim da kod nas u gradu imaju tri ovakva tvoj i jos dva svi su crni jedan je ono totalno razj*an ovaj drugi je onako solidan

inace fina vozilica pravo, mada imam lose iskustvo sa tim sporeticem, imala je stara takvog samo je bio onaj skroz majusni motor 950 ccm katastrofa auto znao je i po 12 gradske trosit, slabo isao i td, znaci katastrofa


tvoj je onaj bijeli cabrio bio sa oz bijelim felgama? sto si ono prodo aaa :(
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI 1.6 16V + video od o-kraja druge :)

Nema nijedan gti.Ima običnih 106-ica koliko hoćeš.
Ne troši ni moj toliko,nije nešto okej bilo s motorom.

Jeste,ono je bio moj kec.Nije bio onakav kada sam ga kupio,uložio sam skoro 4 milje na njega.Od felgi,sportskih spirala,amortizera,kn filter,kožnih siceva...

Ja sam jade mučio s onim autom.Vazda mi guzica mokra bila:D

Imam temu na forumu,o kecu i dvici;)

Sadašnji vlasnik ga je totalno razyebao.Vozio sam ga nedavno,ne mogu poznati auto:icon_mad::icon_mad:
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI 1.6 16V + video od o-kraja druge :)

Nezz nemogu sa sigurnoscu rec da su GTI masine u njima al oba imaju te gti branike al felge i td. bas cu probat saznat jesu li oba gti :cool:

a kec je fin stvarno steta sto si ono rijesio
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI 1.6 16V + video od o-kraja druge :)

Ma jok.Onaj od njam njama je 1.4
Čovjek od 200 kila stane u onakvo auto:lol::lol:

A tog drugog nisam ni vidio.Možda si ga mijenjao za mog prije mrčenja stakala:icon_confused:

Nije mi žao za keca ni sekunde,izludio sam s njim...Al fin je bio_Onako za pogledat:D
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI 1.6 16V + video od o-kraja druge :)

auu jbt sto ovo ide:cool::cool: odlican autic, zamisli one sto se dizu s kojekakvim masinama kad ova zujalica pored njih prozuji:cool:
a onaj Bokijev ja reko evo ga kapak 170, a on jos jednom presalta ode.
Za koliko ide do 100??
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI 1.6 16V + video od o-kraja druge :)

Tvornički mu piše 8 sekunda,ali ja to naguram na niže:D

Čudno su mu postavljene brzine.Drugom ide skoro 110

Hvala;)
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI 1.6 16V + video od o-kraja druge :)

vozio sam se u pug 106 za brdske trke spremljen i auto je do 160 km/h punilo kao motor samo zakucava a osjecaj nutra je neopisiv :)
i auto mi je OK samo zato sto nije jos jedan predstavnik golf gti generacije
jes da je vrancuz ali ako se dobro odrzava moze potrajati.
nekad davno sam imao 405 Mi 16 to je kidalo asfalt ali kvarljivo u materinu nadam se da ta getaljka nije iste naravi kao Mi
i naravno prvom prilikom na pisti oprobamo se kako to ide
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI 1.6 16V + video od o-kraja druge :)

Mislim da ima u mostaru jos jedan GTi .... i jedna obicna .. Baš sam jučer vidio gti-a malo dalje od građevinske skole ;)
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI 1.6 16V + video od o-kraja druge :)

Crni jel tako?Ima slične felge kao kod mene,metalni znak 106 od pozadi...

To je 1.4 od njam njama

Nemojte mi kvarit zabavu,nema nijedan:D:lol::lol:

Samo ja:cool::cool::cool:
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI 1.6 16V + video od o-kraja druge :)

a ko je njam njam:icon_confused:
:lol::lol::lol:
fina zujalica,onak za preskakat narod po gradu:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top