Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V-Malo pažnje :)

Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V-Malo pažnje :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da i ja predstavim svog ljubimca,vidim da nema ni jedan 106 gti na forumu:icon_eek:kupljen je nedavno,tek sam stigao staviti folije,a od budućih radova planiram staviti felge 15".
Auto je 2000 godina,motor je 1.6 16 v, 88 kw, od opreme ima zračni jastuk,stakla na struju,servo..
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI 1.6 16V

Malene su slicice, al super autic ;)

Vidim motor ti je serijala 100%, od zracnog filtera do ispusne grane.
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI 1.6 16V

ej rođo,hvala ti.boki,jel se mogu povećati slike?

VR6Boki je napisao(la):
punisher je napisao(la):
jeste, i ide brutalno ;)

Znam kako ide, moj Saxo je u 80% komponenti identican sa 106 GTI.

Motor, mjenjac, kocnice, to je skroz isto :D

saxo je rađen na peugeotovoj platformi.skoro ista auta.gledao sam dosta testova,peugeotu daju bolji "handling".izgleda da im nije sve identično:icon_smile:sve je tvornički osim folija i ručice mjenjača.tako će i ostati,osim većih felgi
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI 1.6 16V

Ovjes je drugaciji, vidis da zato njega gore i nisam spomenuo. To jest, isti je princip ovjesa, samo je Peugeot to drugacije podesio. Isti fol i sa Xsarom VTS vs. Peugeot 306 S16. No osim karoserije i unutrasnjosti, svi ostali djelovi su prakticno identicni. Ja sam na svog VTS-a stavio amortizere i opruge sa 106, jer za Saxa zvanicno ih nisu imali u katalogu, a isti auto :icon_biggrin: I mjenjac mi je od 106 Rallye S2 :D
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI 1.6 16V

VR6Boki je napisao(la):
Ovjes je drugaciji, vidis da zato njega gore i nisam spomenuo. To jest, isti je princip ovjesa, samo je Peugeot to drugacije podesio. Isti fol i sa Xsarom VTS vs. Peugeot 306 S16. No osim karoserije i unutrasnjosti, svi ostali djelovi su prakticno identicni. Ja sam na svog VTS-a stavio amortizere i opruge sa 106, jer za Saxa zvanicno ih nisu imali u katalogu, a isti auto :icon_biggrin: I mjenjac mi je od 106 Rallye S2 :D

u reliju je bio slabiji motor 100-105 ks, neznam kako ti je on bolji od gti-ijevog.na mom su bile reli naljepnice,uvezen je iz italije,možda se tamo gti prodavao kao reli.reli je bio verzija bez ikakve dodatne opreme.opet isto pitanje,mogu li ikako povećati ove slike?
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI 1.6 16V

Rallye S2 ima nesto kraci mjenjac, rallye S1 najkraci - al taj nisam mogao naci :icon_biggrin:

A cini mi se da si pogresne linkove slika kopirao, zato su ovako malene...

Uploaduj samo 2-3 opet u nesto vecoj rezoluciji.
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI 1.6 16V

De postavi lijepo ove slike,kopiras link za forum i paste

http://imageshack.us/
http://tinypic.com/
 
RE: Peugeot 106 GTI 1.6 16V

dobar GTI, baš bi volio provozati ovakvog pežoa
s obzirom da je lagan, mogu misliti kakvo ubrzanje ima:cool:
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI 1.6 16V

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
dobar GTI, baš bi volio provozati ovakvog pežoa
s obzirom da je lagan, mogu misliti kakvo ubrzanje ima:cool:

umalo mi vrat slomio, kad me je provozo :lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top