pepo mali na haubi....gradacac

pepo mali na haubi....gradacac

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/N-2L_N4zirg&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/N-2L_N4zirg&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 

LSD

Član
nisu normalni....da li je neko njihovo dijete tako stavio i vozio:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Legend
hahahh AAAJJJJJJ :cool: , ne vjerujem da je zlo namjerno,nit je vozac vilenio,....meni je funny :cool:
 
Član
a dobro..
i ja bi pristao da se vozim na krovu al u granicama normale...

a ovog sto kaze DE UBRZAJ MALO bih nabio na haubu al bi mu dao samo jedan brisač da se drži i malo ga provozao auto-putem...
 
Član
ma nije uredu pa kako god to sto je cigan pa to radite nije u redu , da je moje dijete ma i da je sam pristao da to uradi ja bi vas podavio nezz samo kako ne razmisljate , jestel mozda pomislili da moze pustit pa otic pod tockove , po meni ovo nije uredu :icon_mad:
 
NOT funny

Iako je malac pristo on je samo kid,nije ni svjestan sta mu se moze dogodit,tako da ne opravdavam ovo nikako
 
Član
E jbg ga sad. I smijesno mi je i zalosno! Uglavnom, bitno da nema posledica, a da li je OK ili ne, svako ima svoje misljenje. Po meni, nije nista strasno, al' ajd' sad.
 
Član
Dok se god budemo ovakmim seljacima smijali bice i ovakvih videa.
Predpostavljam neki klinci koji su tek polozili ili nisu ni to, pa hajde malo da nesto radimo da budemo na You tube i da svi gledaju nas video kako bi postali "Popularni"....

Glupo, ogavno i nije zanimljivo.... sory to je samo moje misljenje...
zasto li vise niko ne snima kako li je neko od raje zabio gol ili krisom snima jarana kad je izasao prvi put na samo sa zenskom osobom....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top