pepo mali na haubi....gradacac

pepo mali na haubi....gradacac

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
djogi86 je napisao(la):
zasto li vise niko ne snima kako li je neko od raje zabio gol ili krisom snima jarana kad je izasao prvi put na samo sa zenskom osobom....

zato sto nije interesantno :D i jedno i drugo trebas snimati vise od 1 h radi jednog interesantnog detalja (gola ili samara, zavisi sta se snima, heheheh) :D
 
djogi86 je napisao(la):
Dok se god budemo ovakmim seljacima smijali bice i ovakvih videa.
Predpostavljam neki klinci koji su tek polozili ili nisu ni to, pa hajde malo da nesto radimo da budemo na You tube i da svi gledaju nas video kako bi postali "Popularni"....

Glupo, ogavno i nije zanimljivo.... sory to je samo moje misljenje...
zasto li vise niko ne snima kako li je neko od raje zabio gol ili krisom snima jarana kad je izasao prvi put na samo sa zenskom osobom....

Nisu klinci, svi su od 20 pa na gore!
 
Član
Ali kad snimis i isijeces onda se imas cemu smijati, samo da se ne zaboravi, nema humora nazor....
rekao sam samo moje misljenje.
Ti momci mogu imati godina ali to nije izraz njihove zrelosti... i ako je brzina mala i sve je pazljivo, ova pozicija je jako opasna jer kad bi mali pao pao bi na ledja i glavom ne daj boze bi udario....
znam sto mi ovo djeluje glupo, jednog druga sam imao koji je strasno stradao zbog ovakve gluposti i ne zrelosti, kad su ovi zakocili on je pao na ledja i tri mjeseca je bio u intezivnoj, zato mi je ovo tako glupavo.....
 
Ma nisam ja napisao/rekao da ja ovo opravdajem, ipak imam vise "klikera" koji mi ne bi dozvolili da ovako sta uradim, ovo je samo dokazivanje pred curama (citaj glupacama) koje padaju na ovakve tipove, inace snimano je ispred srednje skole u gradaccu, iskreno da ti kazem, ovi odgovorni za ovo su prozivili svasta loseg, izmedju ostalog' (citaj, mnogo toga) je pucano na njih, i opet rade gluposti, tako da sta bi se malom desilo da je pao njih apsolutno briga, neki jednostavno ne mogu sazriti, sve dok je "curica" koje su krenule tek u srednju i misle da su ovakvi tipovi "face u carshiji" i da sa njima one ce biti neko i nesta, odnosno i ne svacaju da ce postati niko i nista, radi takvih ce i biti ovakvih "debila"!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top