pc se samo gasi

pc se samo gasi

Član
racunar se sam gasi ne mogu ni do biosa doci,sumnjam na hladnjenje najpojnu mjenjo isto,koju termopastu staviti
 
Član
imao nesto slicno isto nisam mogao podici sustav i onda dok ukljucim stiskao F 10 cini mi se i dodjem do postavki ali ni tu nisam preko safe modova uci,ispostavilo se da sam imao pola windowsa obrisani valjda antivirus posandrco i obrisao,nanovo podigo sistem i sad radi
 
Član
kako ce biti vruc, ako tek ukljucis racunar. Pusti ga nek se ohladi pa probaj, ako si dirao kablove provjeri jesi sve fino pokopcao, napajanje za procesor, konektor od ventilatora za cooler. Napisi od kad ti se ne moze ukljuciti racunar, jesi sta dirao i to
 
Član
Pa vrti li ventilator na cooleru? Da li je cooler dobro prišvršćen? Provjeri, možda su popucali nosači, mora biti čvrsto primaknut procesoru.
 
Član
Termalna pasta izmedju procesora i coolera .kupi novu, sve skini lijepo ocisti staru pastu, naneses tanak sloj nove paste i sve fino upakujes..;)
 
Član
nebi trebala termalna pasta biti razlog da se ugasi za 3 sekunde, radio bi duze sigurno, ja sumnjam da nije skopcao kuler
 
Član
procesor 478 soket 3.0ghz, kupit novi pa stavit,ne vjerujem da je do paste,kuler radi vrti i to fino hladi........
 
Član
sto nisi odmah to rekao, provjeri jel maticna podrzava procesor, pisti li maticna kad je ukljucis i ako pisti koliko puta
 
Član
zapisti 2 cim se upali onda nakon 3 sekunde se ugasi,ne vjerujem da je maticna,staro je ovo cim je 478 soket,godine ucine svoje........
 
Top