passat zvucnici..

passat zvucnici..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
z3k4 je napisao(la):
U potpunosti se slazem sa hard_style.
Blaupunkt je strava od marke i naravno da moze da se svrsta u brend marke kada je u pitanju Car Hi-Fi posebno playeri;)

ma nemoj tako brate nevalja blaupuntk slusaj ti ersan_sa on ima alpine eee alpine zamisli .. eee imaju voz a mi se moram po cetvorica u taxiju gurat !!!
 
Član
druze neznam sto si pito nas ista kad imas sve na google .... na kraju krajeva sto si uopste sta pito ako ne planiras poslusat nijedan nas savjet i vec imas u glavi ideju da pomjenjas zvucnike? .... fakat si nemam rjeci .... ersane izvinjavam se evo ja u njihovo ime ovi ocito imaju vise u glavi nego u nogama .... :lol:
 
Super Moderator
kupis originalne BOSE iz audija A6... il mozda i u passatu nekom highline dolaze serijski... jesu skupi al ne mozes bolje nista napravit :D
 
Član
oooooo myyyyy gooooooood !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
kako god da se okrene taj HU koji ti je u autu ce i dalje da krci kad pojacas na 25. kakve god zvucnike da postavis.

kad budes mijenjao zvucnike trebat ce ti adapteri za njih jer nece moci stati na fabricke pozicije.
 
Član
hard_style je napisao(la):
...................

0g1 je napisao(la):
ma nista bez pojacala ako vec neces pojacalo uzmes jaci hu ali isplatnije pojacalo :icon_smile:

jel ima jaci od 4x5o w??????

ersan_sa je napisao(la):
I promjeni taj ZILJAVI HU
sa nekim kvalitetnijim

nekim kvalitetnijim pa oces da kazes da BLAUPUNKT nije kvalitetan ? ? ? pa blaupunkt je u rangu sa Alpine,Pioneer,Kenwood




ojjjjjjj nemogu da vjerujem svegami...mozda jeste u istom rangu bijela tehnika(frizderi, zamrzivaci, sporeti)...a sto se tice muzike nije ni 30-ti dio ovih marki sto si nabrojo...najbolje ti je ostavi tu muziku sto imas jer izgleda da nisi cuo za bolju :lol::lol:
 
Član
ima jaci HU od 4x50,al to je max snaga koliko sam upucen...bar sam tako procitao na sony-jevom playeru,4x52W su izlazi a 4x27,5 RMS snage...ove jace mozes naci u losijim playerima,znaci no name marke,il one tipa hyundai i tome slicno,il u nekim playerima koji su priznati brandovi al su cijene,malo je reci,astronomske...ja sam vidio neki player 4x85W snage...al pojacalo ti je opet bolji izbor...btw,u passatu 4. generacije,8 zvucnika (po 2 u svakim vratima,bass i tweeter) trese auto,extra je ozvucenje,za fabricko...mozda su ti zvucnici otisli....
 
Član
I ja bi da sam na njegovome mjestu uzeo neki amp,ali kaze da ga nezanimaju.

Mozda covek ne voli glasnu ziku:icon_confused:
Ma druze ostaviti ti to kako je nemoj da pojacavas previse i to je to.;)
 
Član
e, stari ima blaupunkt u passatu sve tvornicko, obicno kad odem preko 50 otprilike počne krčit, ak tebe jebe na 20-25 onda nešt nije u redu s time, nije sigurno zato jer je preslabo. Taj hu-player-radio ti vjerojatno ima equilizator i moguće je da ga je netko slučajno poremetio, vrati na default ili podesi kako misliš da je ok pa probaj.
I ak je netko rasklapao vrata možda nije dobro vratio onu gumu kod zvučnika

BTW ko je reko da tvornicki ne dolaze dovoljno dobri zvucnici... sad u novim autima moš tvornički uzet kW muzike...
 
Član
IGY je napisao(la):
momja preporuka DLS C6A oni su to oko 260 KM
dobijes tweetere i skretnicu
i da uzmes neko solidno pojacalo za njih, eno imasnoke prodaje DLS CA41
4 kanalac, spojis prednje na dva kanala, nekad kasnije uzmes jos jedan isti set i ugradis nazad, i na preostala dva kanala
i pojacavaj do mile volje nece ti krcati a imaces odlican zvuk u autu, cak mozda i malo basa
a gdje to sve nabaviti imas na www.caraudio.ba

Ja mislim da sam ja uradio bas ovo, dakle DLS zvucnici + pojacalo DLS, bas dobro svira, ja prezadovoljan, na pocetku svi gledali sta to imam u gepeku :)
Eto ovim putem se zahvaljujem muhi i faretu, bez njih nista nebi bilo moguce :cool:;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top