Passat udario pjesaka

Passat udario pjesaka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
da bog sacuva,ni kriv ni duzan... Nema ovdje nikakve robije,ako nema pjesackog,ako je bilo zeleno svjetlo,nije vozac kriv ni najmanje... Uz dobrog advokata on ce vani..
 
Legend
Astra je napisao(la):
da bog sacuva,ni kriv ni duzan... Nema ovdje nikakve robije,ako nema pjesackog,ako je bilo zeleno svjetlo,nije vozac kriv ni najmanje... Uz dobrog advokata on ce vani..

nisam upoznat u zakon, ali sam zivio u neznaju da kako god da ubijes nekog, kriv si i odgovaras.. :icon_rolleyes:

ja ne mogu da vjerujem, da bi neko nromalan, pretcravao ulicu, dok traje zeleni val, pa jbt, bilo je pun qratz auta u tom trenutku, samo je bilo pitanje ko ima najmanje srece da ga udari :S..
 
Član
i meni je vise zao momka:icon_sad: i meni bas sinoc kod grasa oko 12 sati izleti pijanac. pjan ko zemlja i ja stojim na semaforu u srednjoj traci i upali se zeleno kad on meni tacno pred auto i stoji i nesto prica sreca ja bio raspolozen pa mi bi smjesno, ja turu on lafo hajde udari heheh al covjek da je neraspolozen prvi bi ja po gasu pa nek ide u pmil ovo jos gore samo izleti pred tebe ccc:icon_mad:
 
Član
Momak koji je vozio Passata je moj radni kolega. Extra momak, al' jbg. fazon je sto je on kriv...
 

IGY

Član
da fakat kako je on kriv
sta je vozio brzo, ili je na crveno prosao, ili :icon_question:
 

JD.

Član
pa ne moze brate on biti kriv ako je njemu pjesak izletio iz cista mira a on normalno vozio i nije ga mogao izbjeci, zato i postoji pjesacki i semafor za pjesake
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
MA ZAO MENI.PASATA..JEBES OVOG CORAVOG..STO KOJI QURAC NIJE GLEDO...MENI ZAO MOMKA AKO BUDE MORAO IC U ZATVOR..MENI DA NEKA BUDALA IZLETI NAKO PIJANA,, JA BI GA NAMJERNO ZVEKNO..BI BOGAMI...:icon_evil:

Debilu jedan sta to govoris. I meni je zao momka ali svaki vozac mora se prilagodit situaciji u voznji. Ta pijana budala bi mogla imati sina ili brata koji bi ti mozda metak u celo ispalio. Jebo te pasat to je komad lima koji se moze popravit ali ljudski zivot se nemoze nadoknadit. :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: Boze dragi kakvih debila ima u ovoj drzavi. Svasta....
 
Član
R.I.P ne mora znacit da je momak brzo vozio ali desilo se sta se desilo i ne moze se tu nista mjenjat. Ali me ljuti izjava da nekome zao Pasata a ko hebe Ljudsko bice zar nam nije puna kapa pogibija u ratu. :icon_cry:
 
Član
PA sta sad ,svaki pjesak ti izleti na auto putu,ili na bilo kojem putu i ti si kriv? Momak nije kriv,da ima advokata koji zna svoj posao,nebi se morao brinuti.. Ako je on isao po ogranicenju,i ako je udario mimo pjesackog ,on nije kriv i to je 100% sigurno,jer znam par takvih slucajeva
 
Član
Astra je napisao(la):
PA sta sad ,svaki pjesak ti izleti na auto putu,ili na bilo kojem putu i ti si kriv? Momak nije kriv,da ima advokata koji zna svoj posao,nebi se morao brinuti.. Ako je on isao po ogranicenju,i ako je udario mimo pjesackog ,on nije kriv i to je 100% sigurno,jer znam par takvih slucajeva

Momak nije kriv, njemu je bilo zeleno, cica mu je izletio na cestu, ali po nasem zakonu je kriv... Jbg...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top